L’Oréal Paris Revitalift Laser X3

kosmetická sada I.

L’Oréal Paris Revitalift Laser X3 kosmetická sada I.
L’Oréal Paris Revitalift Laser X3 kosmetická sada I.
L’Oréal Paris Revitalift Laser X3 kosmetická sada I.
Novinka
463

Kód: LOR05738 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: denní péče proti stárnutí pleti Revitalift Laser X3 50 ml + micelární voda Skin Perfection 400 ml + dárek peeling pro rozjasnění pleti Smooth Sugars Scrub 4 ml

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
L’Oréal Paris Revitalift Laser X3
| 463

Vlastnosti

Konzistence
krém, voda
Podle problému pleti
vrásky a linky
Typ pleti
normální až suchá
Typ sady
kosmetická sada
Věk
vrásky

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.