L’Oréal Paris Nutri-Gold

kosmetická sada I.

L’Oréal Paris Nutri-Gold kosmetická sada I.
L’Oréal Paris Nutri-Gold kosmetická sada I.

Kód: LOR05739 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: denní krém Nutri-Gold 50 ml + micelární voda Skin Perfection 200 ml + dárek peeling pro rozjasnění pleti Smooth Sugars Scrub 4 ml

Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
L’Oréal Paris Nutri-Gold

Vlastnosti

Kdy používat
na den
Ochrana proti slunci
bez SPF
Typ pleti
citlivá, suchá
Typ sady
kosmetická sada
Účinek
exfoliace
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.