L’Oréal Paris Le Base Coat

zpevňující lak na nehty

L’Oréal Paris Le Base Coat zpevňující lak na nehty
L’Oréal Paris Le Base Coat zpevňující lak na nehty
13,5 ml

Kód: LOR3059 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si nyní produkty značky L’Oréal Paris alespoň za 499 Kč a stylová černá kosmetická taštička je vaše.
L’Oréal Paris Le Base Coat
13,5 ml

Popis kosmetiky L’Oréal Paris Le Base Coat

Zpevňující lak na nehty L'ORÉAL PARIS Le Base Coat představuje spodní vrstvu manikúry, nehty vyživuje, zpevňuje, vyhladí, chrání před látkami barevných laků a připraví na další kroky manikúry.

Vlastnosti:

  • zpevňující složení nehty posiluje a zvyšuje jejich odolnost
  • vyhladí povrch nehtů a zamezuje štěpení a lámání
  • připraví nehty na nános barevného laku
  • dodá lesk a zdravý vzhled nehtů

Jak aplikovat:
Naneste na suché a čisté nehty pomocí štětečku a nechte krátce zaschnout. Ponechte tak, či pokračujte s nánosem barevného laku.

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.