L’Oréal Paris Le Base Coat

posilující lak na nehty

L’Oréal Paris Le Base Coat posilující lak na nehty
L’Oréal Paris Le Base Coat posilující lak na nehty
L’Oréal Paris Le Base Coat posilující lak na nehty
13,5 ml
129

Kód: LOR3060 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pátek 16. 11. 2018
Osobní odběr
pátek 16. 11. 2018
L’Oréal Paris Le Base Coat
13,5 ml | 129

Popis kosmetiky L’Oréal Paris Le Base Coat

Posilující lak na nehty L'ORÉAL PARIS Le Base Coat nehty vyživuje, zpevňuje, vyhladí, chrání před látkami barevných laků a připraví na další kroky manikúry.

Vlastnosti:

  • pečující složení nehty posiluje a zvyšuje jejich odolnost
  • vyhladí povrch nehtů a zamezuje štěpení a lámání
  • připraví nehty na nános barevného laku
  • dodá lesk a zdravý vzhled nehtů

Jak aplikovat:
Naneste na suché a čisté nehty pomocí štětečku a nechte krátce zaschnout. Ponechte tak, či pokračujte s nánosem barevného laku.

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.