L’Oréal Paris Infallible tužka na oči pro kouřové líčení

L’Oréal Paris Infallible tužka na oči pro kouřové líčení
L’Oréal Paris Infallible tužka na oči pro kouřové líčení
odstín 301 Night Day Black

Kód: LOR2640 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Sleva 15 % na kosmetiku! V košíku zadejte kód 15notino. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis L’Oréal Paris Infallible
Vlastnosti

Tužka pro kouřové líčení očí L'ORÉAL PARIS Infaillible kombinuje automatickou tužku a pěnový aplikátor pro bleskurychlé a snadné dosažení kouřového efektu očí za použití pouze jednoho produktu.

Vlastnosti:

  • automatická tužka dodá intenzivní barvu
  • krémová textura tužky se snadno nanáší
  • pěnový aplikátor umožní tužku dokonale rozetřít
  • kouřové líčení je hotové během pár sekund
  • dlouhotrvající textura výrazně prodlouží výdrž líčení

Jak aplikovat:
Tužkou veďte linku po horní linii řas od vnitřního koutku oka k vnějšímu. Tloušťku linky zvolte dle preferované intenzity líčení. Poté ji pomocí pěnového aplikátoru rozetřete směrem k vnějšímu koutku oka a ke spánkům.

Vlastnosti

Efekt
voděodolný

Napsali jsme o L’Oréal Paris Infallible
Články

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  


Recenze L’Oréal Paris Infallible