L’Oréal Paris Hydra Specialist

kosmetická sada I.

L’Oréal Paris Hydra Specialist kosmetická sada I.
L’Oréal Paris Hydra Specialist kosmetická sada I.

Kód: LOR05737 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: denní krém Hydra Specialist 50 ml + micelární voda Skin Perfection 200 ml + dárek peeling pro rozjasnění pleti Smooth Sugars Scrub 4 ml

Dárek pro vás
K nákupu produktů značky L’Oréal Paris alespoň za 499 Kč získáte poštovné i cestovní balení pleťové masky zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
L’Oréal Paris Hydra Specialist

Vlastnosti

Kdy používat
na den
Konzistence
krém, voda
Ochrana proti slunci
bez SPF
Typ pleti
citlivá, suchá
Typ sady
kosmetická sada
Účinek
hydratace
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.