L’Oréal Paris False Lash Xfiber Xtremedvoufázová řasenka pro extrémní objem, délku a oddělení řas

120×
L’Oréal Paris False Lash Xfiber Xtreme dvoufázová řasenka pro extrémní objem, délku a oddělení řas
L’Oréal Paris False Lash Xfiber Xtreme dvoufázová řasenka pro extrémní objem, délku a oddělení řas
360

Ušetříte 23%
odstín Black 8,6 ml
279

Kód: LOR2538 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 27. 2. 2020
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 27. 2. 2020
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu L’Oréal Paris False Lash Xfiber Xtreme
Vlastnosti

Popis:
Dvoufázová řasenka L’Oréal Paris False Lash Superstar X Fiber dodá vašim očím super objem a prodloužení ve dvou jednoduchých krocích. Černá podkladová báze se postará o posílení řas a dokonalý objem. Speciální tvar kartáčku zaručí perfektní přípravu pro druhou fázi, která řasy perfektně obarví, oddělí je a nekonečně protáhne.

Účinky:

  • dodá řasám extrémní objem a dokonalý tvar
  • perfektně odděluje řasy
  • nedrolí se a nerozmazává se

Jak aplikovat:
Aplikujte první fázi pro objem a hustotu řas a nechte zaschnout. Poté naneste druhou fázi pro prodloužení a perfektní oddělení řas.

Vlastnosti

Barva
černá
Typ řasenky
prodlužující, tvarující, pro objem

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris False Lash Xfiber Xtreme