L’Oréal Paris Elnett Satin

lak na vlasy extra silné zpevnění

L’Oréal Paris Elnett Satin lak na vlasy extra silné zpevnění
L’Oréal Paris Elnett Satin lak na vlasy extra silné zpevnění
300 ml

Kód: LOR1024 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu produktů značky L’Oréal Paris alespoň za 499 Kč získáte poštovné i cestovní balení pleťové masky zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
L’Oréal Paris Elnett Satin
300 ml

Popis produktu L’Oréal Paris Elnett Satin

Popis:
Lak na vlasy L’Oréal Paris Elnett Satin zajistí extra silné zpevnění vašeho účesu! Lak Elnett de Luxe zafixuje váš účes po celý den, aniž by vlasy působily slepeně nebo nepřirozeně. Nezaěžuje vlasy a snadno se vyčesává. Vhodné pro použití při finální úpravě účesu. Zajistěte pro váš účes extra silné zpevnění s excelentním lakem na vlasy L’Oréal Paris Elnett de Luxe!

Účinky:

  • extra silná fixace
  • nezatěžuje vlasy
  • neslepuje vlasy
  • lze snadno vyčesat

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat
Před použitím protřepat! Lak nastříkejte na hotový účes ze vzdálenosti cca 30 cm.

Vlastnosti

Konzistence
sprej
Účinek
fixace

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.