L’Oréal Paris Colorista Washout vymývající se barva na vlasy

L’Oréal Paris Colorista Washout vymývající se barva na vlasy
L’Oréal Paris Colorista Washout vymývající se barva na vlasy
149
odstín Blue 80 ml
Kód: LOR2718 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis L’Oréal Paris Colorista Washout
Vlastnosti

Oživte svůj účes nádhernými pastelovými tóny. Vymývající se barva L’Oréal Paris Colorista Washout vám umožní experimentovat s barevnými odstíny a navíc působí jako kondicionér. Hraje si s barvou vlasů kdykoliv se vám zachce.

Vlastnosti:

  • semi-permanentní barva pro zesvětlení či zvýraznění
  • vydrží 5 až 15 umytí vlasů
  • v atraktivních pastelových odstínech
  • zároveň vlasy hydratuje a působí jako kondicionér
  • umožňuje jednoduchou dočasnou změnu odstínu
  • vhodné pro blond, ombré nebo zesvětlené vlasy

Složení:

  • technologie chroma-cream – dodává vlasům hydrataci
  • bez amoniaku
  • bez peroxidu

Jak aplikovat:
Před použitím si vlasy umyjte šamponem a vysušte, aby se dočasná barva L’Oréal Paris Colorista Washout dobře vstřebala. Podle obrázku na obalu si vyberte vzhled, kterého chcete dosáhnout. Barva se nechává působit 20 až 30 minut podle požadovaného výsledku. Během aplikace včetně oplachování používejte přiložené rukavice.

Pro celkové obarvení naneste barvu asi 2 cm od kořínků, vmasírujte do všech vlasů, nechte působit 20 až 30 minut a poté barvu vypláchněte.
Pokud toužíte po ombré vzhledu, rozdělte vlasy na dvě části. Barvu nanášejte od konečků zhruba do délky pod bradou a nechte působit 20 až 30 minut. Při vymývání barvy se snažte neobarvit část vlasů, kde barva není žádoucí.
Pro zvýraznění některých partií barvu v množství o velikosti mince vmasírujte do pramenu vlasů. Začněte zhruba 2 cm od pokožky hlavy. Aplikaci podle požadovaného výsledku opakujte na více pramenů.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Použití
barvení vlasů doma
Barva
modrá

Napsali jsme o L’Oréal Paris Colorista Washout
Články

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  


Recenze L’Oréal Paris Colorista Washout