L’Oréal Paris Colorista Balayage odbarvovač na vlasy

2×
L’Oréal Paris Colorista Balayage odbarvovač na vlasy
L’Oréal Paris Colorista Balayage odbarvovač na vlasy
odbarvovač na vlasy

Kód: LOR2706 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu vybraných značek L'Oréal Paris, NYX Professional Makeup, Maybelline, Garnier, MIXA nebo essie nad 699 Kč si v košíku vyberete dárek.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis L’Oréal Paris Colorista Balayage
Vlastnosti

Odbarvovač na vlasy L’Oréal Paris Colorista Balayage vytváří přirozené melíry, prosvětluje vlasy a dodává vašemu účesu šťávu.

Vlastnosti:

  • je ideální pro techniky balayage, ombré a bleach
  • hodí se jako podklad pro řady L’Oréal Paris Colorista Washout nebo Paint
  • díky speciálnímu kartáčku dosáhnete vytouženého účesu jediným tahem
  • nepoškozuje vlasy a je k nim šetrný
  • je vhodný pro všechny typy vlasů

Jak aplikovat:
Smíchejte přípravek podle návodu a naneste na prameny, které chcete odbarvit. Nechte působit 25–45 minut podle požadované intenzity.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Použití
barvení vlasů doma

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  


Recenze L’Oréal Paris Colorista Balayage2