L’Oréal Paris Color Riche Top Coat

vrchní lak na nehty

L’Oréal Paris Color Riche Top Coat vrchní lak na nehty
L’Oréal Paris Color Riche Top Coat vrchní lak na nehty
odstín 910 Carat 5 ml

Kód: LOR1145 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si nyní produkty značky L’Oréal Paris alespoň za 499 Kč a stylová černá kosmetická taštička je vaše.
L’Oréal Paris Color Riche Top Coat
odstín 910 Carat 5 ml

Popis kosmetiky L’Oréal Paris Color Riche Top Coat

Popis:
Vytvořte si umělecké dílo na svých nehtech. Vrchní lak na nehty L'Oréal Paris Color Riche Top Coat  promění váš barevný lak během chvilky na úžasnou podívanou. Již nemusíte navštívit kosmetický salón pro dokonale upravený a moderní vzhled nehtů. Nové textury svrchního laku L'Oréal Paris Color Riche Top Coat přináší jemné i syté třpytivé efekty, které přináší nový život a hloubku vašemu laku na nehty.

Účinky:

  • prodlužuje trvanlivost laku
  • vytváří nové moderní efekty

Jak aplikovat:
Naneste svůj oblíbený lak a po zaschnutí naneste tento svrchní lak.

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.