L’Oréal Paris Color Riche Pure Redlak na nehty

L’Oréal Paris Color Riche Pure Red lak na nehty
L’Oréal Paris Color Riche Pure Red lak na nehty
odstín Freida´s 5 ml

Kód: LOR1675 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu produktů L’Oréal Paris nad 699 Kč získáte Botanicals Rich Infusion krém pro suché vlasy.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu L’Oréal Paris Color Riche Pure Red

Popis:
Výrazné a ženské! Takové jsou nové laky L ́Oréal Paris Color Riche Pure Red! Okouzlující červené odstíny by měly být základem každé ženské kosmetické výbavy. Je jenom na vás, jestli se rozhodnete pro studené nebo teplé až bordové odstíny. Červená prostě sluší všem! Rozšířený štěteček umožní snadnou a bezchybnou aplikaci laku. Propracovaná textura zaručuje dlouhotrvající výdrž a výrazný lesk!

Účinky:

  • zaručuje snadnou aplikaci
  • zabezpečuje vysoký lesk
  • poskytuje nehtům jednotnou barvu bez proužků

Jak aplikovat:
Aplikujte na suchý nehet. Pro co nejdelší výdrž laku doporučujeme používat pod barevný lak i podkladový lak, který zabrání zabarvení nehtového lůžka barevným lakem a následně jako vrchní vrstvu nadlak, který zvýší samotný lesk barevného laku a usnadní proces schnutí.

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Color Riche Pure Red