Popis produktu L’Oréal Paris Color Riche Matte
Vlastnosti

Hydratační rtěnka s matným efektem L'ORÉAL PARIS Color Riche Matte dodá rtům neodolatelně intenzivní a sytou barvu, trendy matný finish a příjemný pocit díky krémovému hydratačnímu složení.

Vlastnosti:

  • intenzivní pigment dodá sytou a výraznou barvu
  • složení zajistí matný finish
  • kaméliový olej poskytuje dlouhodobou hydrataci a vláčnost
  • jojobový olej zamezuje rozmazávání a vysušování rtů

Složení:

  • olej z kamélie – hydratace a zvláčnění
  • jojobový olej – hydratace a vosková textura

Jak aplikovat:
Naneste rovnou z tyčinky či pomocí štětečku pro líčení rtů rovnoměrně na rty a rozetřete.

Vlastnosti

Efekt
matný, hydratační

Napsali jsme o L’Oréal Paris Color Riche Matte
Články

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Color Riche Matte