L’Oréal Paris Color Riche La Palette Glampaleta rtěnek se zrcátkem a aplikátorem

2×
L’Oréal Paris Color Riche La Palette Glam paleta rtěnek se zrcátkem a aplikátorem
L’Oréal Paris Color Riche La Palette Glam paleta rtěnek se zrcátkem a aplikátorem
6 x 1 g

Kód: LOR2194 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
S kódem 20cz nakoupíte produkty vybraných značek o 20 % výhodněji! Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis produktu L’Oréal Paris Color Riche La Palette Glam

Paleta rtěnek se zrcátkem a aplikátorem L´Oréal Paris Color Riche La Palette Glam vám vytvoří barevnou závislost. Osm odstínů, 3 textury. Vytvořte rtům dokonalé kontury, vystínujte je a vyberte si odstín či texturu. L´Oréal Paris Color Riche La Palette Glam paleta rtěnek vám dá na výběr z krémového, matného či rozjasňujícího druhu.

Vlastnosti:

  • konturuje rty
  • umožňuje stínovat
  • osm odstínů
  • tři druhy textur
  • obsahuje zrcátko a aplikátor

Jak aplikovat:
Za pomoci aplikátoru naneste rtěnku na rty dle svého vkusu.

Napsali jsme o L’Oréal Paris Color Riche La Palette Glam
Články

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Color Riche La Palette Glam