L’Oréal Paris Color Riche Gold Obsession

rtěnka s 24karátovým zlatem

5×
L’Oréal Paris Color Riche Gold Obsession rtěnka s 24karátovým zlatem
L’Oréal Paris Color Riche Gold Obsession rtěnka s 24karátovým zlatem
odstín Pink Gold 7 ml

Kód: LOR2450 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu produktů značky L’Oréal Paris alespoň za 499 Kč získáte poštovné i cestovní balení pleťové masky zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
L’Oréal Paris Color Riche Gold Obsession
odstín Pink Gold 7 ml

Popis produktu L’Oréal Paris Color Riche Gold Obsession

Popis:
Nudí vás tradiční rtěnka? Máte dost nezáživných odstínů s těžkou a nepoddajnou texturou? Objevte novou generaci rtěnek Gold Obsession od L'Oréal Make-up Designer Paris a rozmazlete své rty dech-beroucími barvami, smyslnou texturou a luxusním obalem. Ponořte své rty do luxusního zlatého lesku barev a hýčkejte je díky kombinaci vzácných olejů a 24 karátového zlata. Podtrhněte svou ženskost a buďte chic jako Pařížanka. Elegantní rtěnka Gold Obsession obsahuje vysokou koncentraci luxusních olejů, díky kterým nabízí neuvěřitelně svěží a živé barvy. Navíc má olejové složení, které rty dokonale hydratuje a dodá jim zlatavý nádech. Gold Obsession nabízí na výběr odstíny, které dokonale podtrhnou ženský půvab.

Účinky:

  • dokonale hydratuje
  • dodává rtům zlatavý nádech
  • nabízí svěží a živé barvy

Složení:

  • směs vzácných olejů
  • 24 karátové zlato

Jak aplikovat:
Rtěnku aplikujte jemnými tahy na horní i spodní ret.

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.