L’Oréal ParisBrow Artist Sculpt řasenka na obočí

L’Oréal Paris Brow Artist Sculpt řasenka na obočí
L’Oréal Paris Brow Artist Sculpt řasenka na obočí
odstín 02 Brunette 6,5 g

Kód: LOR2257 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte značky L'Oréal Paris, Maybelline, MIXA, essie, Garnier nebo NYX Professional Makeup nad 399 Kč a v košíku si zdarma vyberete mini lak na nehty.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis L’Oréal Paris Brow Artist Sculpt
Vlastnosti

Řasenka na obočí L'ORÉAL PARIS Brow Artist Sculpt v sobě kombinuje kartáček a pěnový aplikátor pro dokonale upravený a přirozený vzhled obočí pomocí jediného produktu.

  • Vlastnosti:
  • pěnový aplikátor na konci tyčinky vyplní mezery
  • kartáček obočí pročeše a upraví do tvaru
  • textura obočí jemně zafixuje
  • složení nabízí sametově matný finish
  • přírodní tóny dodají přirozený efekt obočí

Jak aplikovat:Spirálovitým kartáčkem pročešte obočí a vyčešte jej do požadovaného tvaru. Pěnovým aplikátorem vyplňte mezery a sjednoťte jeho barvu pro plný a bohatý efekt.


Vlastnosti

Odstín
hnědý

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  


Recenze L’Oréal Paris Brow Artist Sculpt