L’Oréal ParisBrow Artist Sculpt řasenka na obočí

L’Oréal Paris Brow Artist Sculpt řasenka na obočí
L’Oréal Paris Brow Artist Sculpt řasenka na obočí
odstín 02 Brunette 6,5 g

Kód: LOR2257 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte vybrané značky Maybelline, NYX, essie, Mixa, Garnier nebo L’Oréal Paris nad 600 Kč a v košíku si vyberte krásný dárek.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis L’Oréal Paris Brow Artist Sculpt
Vlastnosti

Řasenka na obočí L'ORÉAL PARIS Brow Artist Sculpt v sobě kombinuje kartáček a pěnový aplikátor pro dokonale upravený a přirozený vzhled obočí pomocí jediného produktu.

  • Vlastnosti:
  • pěnový aplikátor na konci tyčinky vyplní mezery
  • kartáček obočí pročeše a upraví do tvaru
  • textura obočí jemně zafixuje
  • složení nabízí sametově matný finish
  • přírodní tóny dodají přirozený efekt obočí

Jak aplikovat:Spirálovitým kartáčkem pročešte obočí a vyčešte jej do požadovaného tvaru. Pěnovým aplikátorem vyplňte mezery a sjednoťte jeho barvu pro plný a bohatý efekt.


Vlastnosti

Odstín
hnědý

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  


Recenze L’Oréal Paris Brow Artist Sculpt