L’Oréal Paris Brow Artist Maker

tužka na obočí

L’Oréal Paris Brow Artist Maker tužka na obočí
L’Oréal Paris Brow Artist Maker tužka na obočí
250

Ušetříte 19%
odstín 04 Dark Brunette
202

Kód: LOR2256 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
L’Oréal Paris Brow Artist Maker
odstín 04 Dark Brunette | 202

Popis produktu L’Oréal Paris Brow Artist Maker

Tužka na obočí L´Oréal Paris BROW ARTIST MAKER dodá obličeji dokonale tvarované obočí. Produkt obsahuje tužku s krémovou texturou, díky níž bude vaše obočí vypadat plné a barevně tónované. Z druhé strany najdete štěteček na další estetické úpravy. L´Oréal Paris BROW ARTIST MAKER tužka na obočí čeká jen na vás!

Jak aplikovat:
Vymalujte obočí tužkou pro dokonalý tvar. V případě potřeby použijte kartáček.

Vlastnosti

Barva
hnědá
Voděodolné
ne

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.