L’Oréal Paris Brow Artist High Contourrozjasňovač a tužka na obočí

3×
L’Oréal Paris Brow Artist High Contour rozjasňovač a tužka na obočí
L’Oréal Paris Brow Artist High Contour rozjasňovač a tužka na obočí
Doprava zdarma
odstín 102 Cool Blond
186

Kód: LOR05797 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již zítra čtvrtek 2. 4. 2020

Popis produktu L’Oréal Paris Brow Artist High Contour
Vlastnosti

Získejte dokonale definované obočí Brow Artist High Contour od L’Oréal Paris, který v sobě ukrývá rozjasňovač a tužku na obočí v jednom.

Vlastnosti:

  • tenký hrot vytvaruje a vyplní obočí
  • rozjasňovač zvýrazní klenbu obočí
  • jednoduchá aplikace

Jak aplikovat:

Tenkým hrotem vytvarujte a vyplňte obočí do požadovaného tvaru. Rozjasňovač aplikujte na klenbu pod obočím pro větší zvýraznění.

Vlastnosti

Efekt
rozjasňující

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Brow Artist High Contour