L’Oréal Paris Brow Artist High Contour

rozjasňovač a tužka na obočí

1×
L’Oréal Paris Brow Artist High Contour rozjasňovač a tužka na obočí
odstín 102 Cool Blond
179

Kód: LOR05797 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 20. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 20. 5. 2019
L’Oréal Paris Brow Artist High Contour
odstín 102 Cool Blond | 179

Popis kosmetiky L’Oréal Paris Brow Artist High Contour

Získejte dokonale definované obočí Brow Artist High Contour od L’Oréal Paris, který v sobě ukrývá rozjasňovač a tužku na obočí v jednom.

Vlastnosti:

  • tenký hrot vytvaruje a vyplní obočí
  • rozjasňovač zvýrazní klenbu obočí
  • jednoduchá aplikace

Jak aplikovat:

Tenkým hrotem vytvarujte a vyplňte obočí do požadovaného tvaru. Rozjasňovač aplikujte na klenbu pod obočím pro větší zvýraznění.

Vlastnosti

Voděodolné
ne

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.