Přejít na hlavní obsah

COMMITTED BEAUTY

Objevte kosmetické produkty vybraných značek, které jsou v souladu s přírodou a její udržitelností! Committed Beauty znamená, že pečovat o sebe je možné i se zodpovědností vůči svému okolí, proto jsme pro vás vybrali pět důležitých závazků společně s jednotlivými produkty, které je reprezentují. Díky tomu poznáte ty nejudržitelnější produkty ze světa kosmetiky, se kterými se můžete hýčkat bez výčitek.

Cruelty Free
 
Zástupcem produktů s označením cruelty free je značka Garnier, která letos slaví jeden rok od oficiálního schválení Cruelty Free Internetional v rámci programu Leaping Bunny.  Objevte od Garnier nové vyplňující sérum Hyaluronic Aloe nebo rozjasňující sérum Vitamin C, které účinně bojuje proti pigmentovým skvrnám.
Vysoký podíl složek přírodního původu
 
Zakládáte si na tom, aby měly kosmetické produkty, které používáte, co nejvyšší podíl přírodních látek? Pak vás potěší řada Garnier Fructis Hair Food, která obsahuje až 98 % složek přírodního původu. Z dekorativní kosmetiky jsou naším tipem řasenky od L‘Oréal Paris z řady Lash Paradise.
Veganské
 
Najít veganské produkty bez jakékoliv složky živočišného původu nemusí být tak snadné, s naším výběrem to ale půjde o poznání lépe. Vybrané produkty z dekorativní kosmetiky nabízí Maybelline, NYX nebo Essie. Vegany potěší také vlasová kosmetika Garnier Fructis Hair Food nebo textilní masky Garnier.
Recyklované plasty
 
Plasty představují velkou zátěž po naši planetu, proto značky L‘Oréal Paris a Garnier podnikají kroky k tomu, aby v tomto ohledu snížily dopad na přírodu. Řada Elseve od L‘Oréal Paris poskytuje nejen jedinečnou péči pro vaše vlasy, ale zároveň se stará o to, aby tato péče byla bezpečná a udržitelná. Produkty vyrobené z recyklovaného* plastu (*s výjimkou víčka a barviv) nabízí Garnier u své řady Fructis nebo u vybraných micelárních vod.
Šetří vodu
 
Omezování plýtvání vodou je jednou z cest, jak zbytečně nepřispívat k nedostatku vody, se kterým se v budoucnu pravděpodobně budeme potýkat.  Se suchými šampony ušetříte nejen vodu, ale i váš čas, tak je neváhejte vyzkoušet!