Long 4 Lashes Lash obnovující růstové sérum na řasy

4×
Long 4 Lashes Lash obnovující růstové sérum na řasy
Long 4 Lashes Lash obnovující růstové sérum na řasy
4 ml
1 145

Kód: LFL04190 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Long 4 Lashes Lash

Získejte řasy jako z reklamy. Obnovující růstové sérum na řasy Long 4 Lashes urychluje růst řas, prodlužuje je a zabraňuje jejich vypadávání. Při pravidelném používání získáte dokonalé řasy, které vám bude závidět nejedna kamarádka.

Vlastnosti:

  • posiluje řasy a dodává jim výživu
  • podporuje a urychluje růst řas
  • zajišťuje větší hustotu řas
  • pomáhá předcházet nadměrnému vypadávání řas

Jak aplikovat:
Než půjdete spát, opatrně aplikujte sérum na řasy. Dejte si pozor, abyste na řasy nenanesli příliš velké množství. V případě, že se vám sérum dostane do očí, okamžitě je vypláchněte čistou vodou.

O značce Long 4 Lashes

Kosmetika Long 4 Lashes nabízí speciální kosmetickou péči pro bezchybnou pleť, řasy, obočí i vlasy. Inovativní systém účinných látek maximálně podporuje regeneraci a zdravý vzhled. Unikátní formule jednotlivých produktů jsou dermatologicky testovány pod dohledem dermatologů, alergologů a u oční kosmetiky rovněž očních lékařů.
Značka Long 4 Lashes se zaměřuje na nejmodernější výzkum a aplikaci kosmetiky, která odstraňuje příčiny nepříjemných problémů, jakými jsou nadměrný úbytek vlasů a řas, řídnutí obočí, znečištěná pleť a další. Vytvořená séra obsahují vysoce koncentrované vzorce účinných látek, které aktivně působí na aplikovaná místa.
Long 4 Lashes, kosmetika pro zdraví a krásu, je nyní dostupná i na českém trhu. Používejte speciální kosmetiku, která pomůže vyřešit vaše problémy a podpoří zdraví i krásu vaší pleti, řas, obočí i vlasů!

Recenze Long 4 Lashes Lash4