Lolita Lempicka Si Lolita

toaletní voda pro ženy 50 ml

5×
Lolita Lempicka Si Lolita toaletní voda pro ženy 50 ml
Lolita Lempicka Si Lolita toaletní voda pro ženy 50 ml
Lolita Lempicka Si Lolita toaletní voda pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: LOL0051 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Lolita Lempicka Si Lolita
50 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Popis parfému Lolita Lempicka Si Lolita

Parfém Lolita Lempicka Si Lolita propůjčí okouzlující a pohádkovou auru všem éterickým ženám, které se nebojí odlišovat od ostatních, a které jsou si vědomé své jedinečnosti. Něžná květinová vůně se nese v duchu absolutního štěstí a neutuchající lásky a učaruje vám svým neobvyklým aroma, které je absolutně nezaměnitelné.

Parfémy značky Lolita Lempicka jsou typické svojí originalitou a přesvědčí vás o tom, že parfém může mít svoji duši. Ojedinělost vůní dokazují velmi zajímavé flakony. Design parfému Si Lolita je inspirován jetelovým listem, přičemž každý z listů navíc zpodobňuje tvar srdce, které má být symbolem ženské krásy, proudu emocí a neutuchající představivosti. Nádherný skleněný flakon je zdoben zlatými okraji a dává tušit, že jeho obsah je plný jedinečné unikátní vůně. Parfém byl uveden na trh v roce 2009.

Aroma parfému tančí v orientálních květinových rytmech a otevírá se rozvernými brusinkami, olejem z petitgrainu a dráždivým pepřem. Srdce se rozvíjí nečekanou kombinací hlohu, hrášku a důrazně vonící magnólie. Základu vůně vévodí delikátní spojení ambry, kosatce a pižma.

Proměňte se v pohádkovou bytost, jejímuž kouzlu nelze odolat. Probuďte v sobě něhu a zasněte se obklopená impozantní vůní, kterou vám budou všichni závidět. Zažijte pocit křehké víly, která se nechá hýčkat a prožije skutečnou lásku, která nikdy nekončí. Buďte jedinečná stejně jako parfémy Lolita Lempicka.

Složení

Hlava
brusinky, olej z petitgrainu, pepř
Srdce
hloh, hrášek, magnólie
Základ
ambra, pižmo
Druh vůně
květinová, orientální

O značce Lolita Lempicka

Lolita Lempicka – Josiane Maryse Pividal si pro svou módní značku zvolila pseudonym Lolita Lempicka, který vznikl spojením jména románu Lolita od Vladimíra Nabokova a jména polské malířky Tamary de Lempické. První butik otevřela v roce 1984 a velmi brzy následovalo rozšíření do zahraničních destinací. Debutovala vlastní kolekcí, inspirovanou čtyřicátými lety s moderním designem a nejnovějšími módními trendy. Brzy se pustila i do parfémů Lolita Lempicka pro ženy a později si mohli oblíbenou značku s vůněmi pořídit i muži. Čím upoutají na první pohled svěží dřevité nebo květinové parfémy Lolita Lempicka? Neodolatelným designem flakonu, který zastupuje exkluzivitu.

Recenze Lolita Lempicka Si Lolita

Přidat novou recenzi

4.0
5 recenze
3
2
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem