Lolita Lempicka L'Eau en Blanc

parfémovaná voda pro ženy 50 ml

4×
Lolita Lempicka L'Eau en Blanc parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Lolita Lempicka L'Eau en Blanc parfémovaná voda pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: LOL0053 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Lolita Lempicka L'Eau en Blanc
50 ml

Popis parfému Lolita Lempicka L'Eau en Blanc

Lolita Lempicka L’Eau en Blanc je velice jemná květinově-ovocná vůně pro ženy. Sladší koktejl lásky je namíchán pro všechny nevěsty, které se chtějí při svém velkém dni cítit jedinečně a kouzelně. Lolita Lempicka stvořila novinku L’Eau en Blanc na počest kolekce svatebních šatů, jíž navrhla. Pro tyto účely se nažila namíchat něco éterického, půvabného a svůdného, stejného, jako by měla být každá žena oděná v krásných bílých šatech.


Parfém od Lolity Lempické je vhodný do teplého počasí v roce. Nejvíce jej unosíte v pozdním jaru a brzkém podzimu. Nosit ho však mohou nejenom nevěsty při svém velkém dni, ale všechny ženy, které se chtějí cítit neuvěřitelně žensky a působivě během každého okamžiku svého života. L’Eau en Blanc vlastní také mimořádně krásný flakónek. Nevšední design, zlaté motivy a zajímavě řešené víčko s aplikátorem bude dokonale zdobit vaši poličku s kosmetikou. Krabička má jednoduchý tvar a plně koresponduje s celkovou koncepcí vůně, která evokuje slavností okamžiky, eleganci a mladistvý luxus.


Počátek vůně je velice zvláštní. Ucítíte originální tóny kosatce, jež se lahodně mísí s jemnými lístky fialky. Srdce obývá sladká lékořice, smyslná višeň, šťavnatá malina a něžná fialka. Nevšední základ je kombinací akordů elegantního heliotropu, fazole tonka, pižma a zemitého vetiveru. Celistvá kompozice je lehká, jako vlahý dech. Přesto na vaší kůži vydrží i několik hodin po aplikaci a z oblečení ji ucítíte i druhý den.


Lolita Lempicka láká své zákaznice nejen na skvostné vůně, ale i mimořádné flakóny. Ty hrají všemi barvami a vždy zalahodí vašemu oku.  Výhradně ženské kompozice plné květin, ovoce, vzácného koření a dřevin mají za úkol podtrhnout ženský půvab a rozeznít ve vašem nitru pocity vlastní smyslnosti a svůdnosti. Pokud jste již vyzkoušela některý z úchvatných parfémů Lolity Lempické, musíte uznat, že svůj úkol plní na jedničku.


A co takhle vyzkoušet vůni, která dokonale padne všem romantickým nevěstám? Lolita Lempicka L’Eau en Blanc z vás svými lehkými květinově-ovocnými tóny vykouzlí překrásnou nevěstu, i když právě nestojíte před oltářem a neříkáte „ano“ svému vysněnému princi!

Složení

Hlava
fialka
Srdce
fialka, lékořice, malina, višeň
Základ
otočník, pižmo, tonka fazole, vetiver
Druh vůně
květinová, ovocná

O značce Lolita Lempicka

Lolita Lempicka – Josiane Maryse Pividal si pro svou módní značku zvolila pseudonym Lolita Lempicka, který vznikl spojením jména románu Lolita od Vladimíra Nabokova a jména polské malířky Tamary de Lempické. První butik otevřela v roce 1984 a velmi brzy následovalo rozšíření do zahraničních destinací. Debutovala vlastní kolekcí, inspirovanou čtyřicátými lety s moderním designem a nejnovějšími módními trendy. Brzy se pustila i do parfémů Lolita Lempicka pro ženy a později si mohli oblíbenou značku s vůněmi pořídit i muži. Čím upoutají na první pohled svěží dřevité nebo květinové parfémy Lolita Lempicka? Neodolatelným designem flakonu, který zastupuje exkluzivitu.

Recenze Lolita Lempicka L'Eau en Blanc

Přidat novou recenzi

4.0
4 recenze
2
1
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem