Lolita Lempicka Eau de Minuit Midnight Fragrance (2013)

parfémovaná voda pro ženy 100 ml

2×
Lolita Lempicka Eau de Minuit Midnight Fragrance (2013) parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Lolita Lempicka Eau de Minuit Midnight Fragrance (2013) parfémovaná voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: LOL0044 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Lolita Lempicka Eau de Minuit Midnight Fragrance (2013)
100 ml

Popis parfému Lolita Lempicka Eau de Minuit Midnight Fragrance (2013)

Parfémovaná voda pro ženy Lolita Lempicka Eau de Minuit Midnight Fragrance (2013) vás přenese do esenciální pohádky. Kompozice, která vám dá okusit noční oblohy a nastolí lahodnou podobu kouzelného světa. Dokonalá harmonie, která si pohrává s každým detailem vonného tónu.

Lolita Lempicka Eau de Minuit Midnight Fragrance (2013) je parfémovaná voda pro ženy, jež patří mezi obdivovatelky noční smyslnosti. Chcete-li se cítit také nespoutaně, aplikujte na své tělo směs lehce kořeněných ingrediencí, které prohloubí sladkost vašeho života.

Černý flakonek ztvárňující zakázané ovoce je dokonalým představitelem parfémované vody pro ženy Lolita Lempicka Eau de Minuit Midnight Fragrance (2013), která se nachází uvnitř. Dejte průchod svým citům a staňte se pohádkově elegantní dámou, jež miluje každodenní oslavy a žití.

Složení

Složení
benzoin, jasmín, lékořice, myrha, vanilka
Druh vůně
dřevitá, orientální

O značce Lolita Lempicka

Lolita Lempicka – Josiane Maryse Pividal si pro svou módní značku zvolila pseudonym Lolita Lempicka, který vznikl spojením jména románu Lolita od Vladimíra Nabokova a jména polské malířky Tamary de Lempické. První butik otevřela v roce 1984 a velmi brzy následovalo rozšíření do zahraničních destinací. Debutovala vlastní kolekcí, inspirovanou čtyřicátými lety s moderním designem a nejnovějšími módními trendy. Brzy se pustila i do parfémů Lolita Lempicka pro ženy a později si mohli oblíbenou značku s vůněmi pořídit i muži. Čím upoutají na první pohled svěží dřevité nebo květinové parfémy Lolita Lempicka? Neodolatelným designem flakonu, který zastupuje exkluzivitu.

Recenze Lolita Lempicka Eau de Minuit Midnight Fragrance (2013)

Přidat novou recenzi

5.0
2 recenze
2
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem