L’Occitane Pivoine

sprchový gel pivoňka

1×
L’Occitane Pivoine sprchový gel pivoňka
L’Occitane Pivoine sprchový gel pivoňka
250 ml
295

Kód: LOC0164 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
L’Occitane Pivoine
250 ml | 295

Popis kosmetiky L’Occitane Pivoine

Popis:
Přírodní sprchový gel L’Occitane Pivoine krásně čistí pokožku a zanechává ji příjemnou vůni, kde zcela jasně dominuje pivoňka. Tento sprchový gel si oblíbí všichni milovníci voňavé Francie. Pivoňky použité při výrobě tohoto sprchového gelu mají svůj původ na jihu Francie v Drôme.
Sprchový gel Pivoine ke krásné vůni přidává také skvělou čisticí složku. L’Occitane sprchový gel vládne velmi jemnými tóny. Složky obsažené v tomto produktu pocházejí přímo z Francie a zajišťují tak opravdový dotyk přírody na vaše tělo. Tento produkt je pochopitelně také možno kombinovat s dalšími výrobky této luxusní francouzské značky.

Účinky:

  • přirozeně hydratuje epidermis pokožky
  • pokožka získá dlouhotrvající svěžest a krásnou vůni
  • čistí pokožku

Složení:

  • stoprocentní rostlinná báze – čistí pokožku a zanechává za sebou svěží a lehkou vůni
  • výtažek z pivoňky – uvolňuje pokožku

Typ pokožky:
Vhodný pro každý typ pokožky.

Jak aplikovat:
Aplikujte každý den na vlhkou pokožku, vytvořte pěnu a následně opláchněte.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce L’Occitane

Historie značky L’Occitane se datuje od roku 1976, kdy si Olivier Baussan založil společnost s cílem uchovat tradice jeho rodné oblasti Provence ve Francii. Vybaven jen destilačním přístrojem a dobrou znalostí rostlin, začal destilovat esenciální olej rozmarýnu a prodávat ho na místních trzích. Brzy na to Olivier Baussan objevil vyživující bambucké máslo. Vzápětí založil továrnu L’Occitane a otevřel první obchod v Provence.

L’Occitane nabízí širokou paletu kvalitních kosmetických výrobků a vůní vyvinutých podle zásad fytoterapie a aromaterapie. Jejich základem jsou esenciální oleje a přírodní ingredience. Ty jsou pečivě vybírány pro svou účinnost a schopnost dát pokožce vše potřebné, aby byla krásná. L’Occitane systematicky nahrazuje umělé látky těmi na přírodní bázi všude, kde je to již dnes možné.

L’Occitane investuje do výzkumu a inovací a také se snaží snižovat dopady své výroby na životní prostředí. L’Occitane je rozhodně synonymem záruky kvality. Produkty značky L’Occitane potěší vaše smysly a přinesou vám okamžik relaxace a spokojenosti.