L’Occitane Verveinekrém na ruce

L’Occitane Verveine krém na ruce
L’Occitane Verveine krém na ruce
30 ml
192

Kód: LOC1465 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu L’Occitane Verveine

Luxusní krém na ruce L’Occitane Verveine úžasně doplní vůni ze stejné kolekce. Díky obsahu výživných látek budou vaše ruce sametově hebké a hydratované.

O značce L’Occitane

Historie značky L’Occitane se datuje od roku 1976, kdy si Olivier Baussan založil společnost s cílem uchovat tradice jeho rodné oblasti Provence ve Francii. Vybaven jen destilačním přístrojem a dobrou znalostí rostlin, začal destilovat esenciální olej rozmarýnu a prodávat ho na místních trzích. Brzy na to Olivier Baussan objevil vyživující bambucké máslo. Vzápětí založil továrnu L’Occitane a otevřel první obchod v Provence.

L’Occitane nabízí širokou paletu kvalitních kosmetických výrobků a vůní vyvinutých podle zásad fytoterapie a aromaterapie. Jejich základem jsou esenciální oleje a přírodní ingredience. Ty jsou pečivě vybírány pro svou účinnost a schopnost dát pokožce vše potřebné, aby byla krásná. L’Occitane systematicky nahrazuje umělé látky těmi na přírodní bázi všude, kde je to již dnes možné.

L’Occitane investuje do výzkumu a inovací a také se snaží snižovat dopady své výroby na životní prostředí. L’Occitane je rozhodně synonymem záruky kvality. Produkty značky L’Occitane potěší vaše smysly a přinesou vám okamžik relaxace a spokojenosti.

Recenze L’Occitane Verveine