L’Occitane Lavande

sprchový gel

L’Occitane Lavande sprchový gel
250 ml

Kód: LOC0149 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

L’Occitane Lavande
250 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky L’Occitane Lavande

Popis:
Přírodní sprchový gel L’Occitane Lavande krásně čistí pokožku a zanechává ji krásnou vůni, kde zcela jasně dominuje levandule. Tento sprchový gel si oblíbí všichni milovníci voňavé Francie a jejich levandulových polí, které jsou vyhlášené.
Sprchový gel Lavande ke krásné vůni přidává také skvělou čisticí složku. L’Occitane sprchový gel vládne velmi jemnými tóny. Složky obsažené v tomto produktu byly vypěstovány v Provence ve Francii a zajišťují tak opravdový dotyk přírody na vaše tělo. Tento produkt je pochopitelně také možno kombinovat s dalšími výrobky této luxusní francouzské značky.

Účinky:

  • uvolňuje pleť
  • pokožka získá dlouhotrvající svěžest a krásnou vůni
  • čistí pokožku

Složení:

  • stoprocentní rostlinná báze – čistí pokožku a zanechává za sebou svěží a lehkou vůni
  • výtažek z levandule – uvolňuje pokožku

Typ pokožky:
Vhodný pro každý typ pokožky.

Jak aplikovat:
Aplikujte každý den na vlhkou pokožku, vytvořte pěnu a následně opláchněte.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce L’Occitane

Historie značky L’Occitane se datuje od roku 1976, kdy si Olivier Baussan založil společnost s cílem uchovat tradice jeho rodné oblasti Provence ve Francii. Vybaven jen destilačním přístrojem a dobrou znalostí rostlin, začal destilovat esenciální olej rozmarýnu a prodávat ho na místních trzích. Brzy na to Olivier Baussan objevil vyživující bambucké máslo. Vzápětí založil továrnu L’Occitane a otevřel první obchod v Provence.

L’Occitane nabízí širokou paletu kvalitních kosmetických výrobků a vůní vyvinutých podle zásad fytoterapie a aromaterapie. Jejich základem jsou esenciální oleje a přírodní ingredience. Ty jsou pečivě vybírány pro svou účinnost a schopnost dát pokožce vše potřebné, aby byla krásná. L’Occitane systematicky nahrazuje umělé látky těmi na přírodní bázi všude, kde je to již dnes možné.

L’Occitane investuje do výzkumu a inovací a také se snaží snižovat dopady své výroby na životní prostředí. L’Occitane je rozhodně synonymem záruky kvality. Produkty značky L’Occitane potěší vaše smysly a přinesou vám okamžik relaxace a spokojenosti.