L’Occitane Karité

extra jemné mýdlo na ruce a tělo

L’Occitane Karité extra jemné mýdlo na ruce a tělo
L’Occitane Karité extra jemné mýdlo na ruce a tělo
300 ml

Kód: LOC1330 | Toto zboží není momentálně k dispozici
L’Occitane Karité
300 ml

Popis kosmetiky L’Occitane Karité

Extra jemné mýdlo na ruce a tělo L’Occitane Karité šetrně čistí a zklidňuje pokožku. Vaše kůže bude jemná a krásně provoněná.

Vlastnosti:

  • šetrně čistí a zklidňuje pokožku
  • dodává výživu a hydrataci
  • krásně voní

Složení:

  • bambucké máslo – podporuje regeneraci pokožky
  • ovesné mléko – během očisty zklidňuje

Jak aplikovat:
Používejte jako mýdlo na ruce nebo jako sprchový gel.

Vlastnosti

Konzistence
mléko
Typ pokožky
citlivá, suchá

O značce L’Occitane

Historie značky L’Occitane se datuje od roku 1976, kdy si Olivier Baussan založil společnost s cílem uchovat tradice jeho rodné oblasti Provence ve Francii. Vybaven jen destilačním přístrojem a dobrou znalostí rostlin, začal destilovat esenciální olej rozmarýnu a prodávat ho na místních trzích. Brzy na to Olivier Baussan objevil vyživující bambucké máslo. Vzápětí založil továrnu L’Occitane a otevřel první obchod v Provence.

L’Occitane nabízí širokou paletu kvalitních kosmetických výrobků a vůní vyvinutých podle zásad fytoterapie a aromaterapie. Jejich základem jsou esenciální oleje a přírodní ingredience. Ty jsou pečivě vybírány pro svou účinnost a schopnost dát pokožce vše potřebné, aby byla krásná. L’Occitane systematicky nahrazuje umělé látky těmi na přírodní bázi všude, kde je to již dnes možné.

L’Occitane investuje do výzkumu a inovací a také se snaží snižovat dopady své výroby na životní prostředí. L’Occitane je rozhodně synonymem záruky kvality. Produkty značky L’Occitane potěší vaše smysly a přinesou vám okamžik relaxace a spokojenosti.