L’Occitane Hommetoaletní voda pro muže

L’Occitane Homme toaletní voda pro muže
L’Occitane Homme toaletní voda pro muže
100 ml

Kód: LOC0033 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

Popis parfému L’Occitane Homme
Složení

Toaletní voda Eau de L´Occitan je vůní pro muže pevného charakteru s oddaností k tradicím.

  • dřevitá aromatická vůně pro muže s jalovcem v hlavní roli
  • jalovec symbolizuje charakter a je známý pro svoji regenerační moc

Složení vůně
Vůně L’Occitane Eau de L´Occitan Pour Homme, vystavěná kolem ústředního akordu provensálského jalovce, evokuje slunný jih Francie. Bergamot, cedrové dřevo a další pečlivě zvolené vonné noty tvoří spolu s jalovcem celkovou příjemně mužnou vůni, ve které se dominantní dřevité a aromatické stránky poutavě pojí se svěže kořenitými aspekty.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
pepř, levandule
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
skořice, muškátový oříšek
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pižmo, dřevo
Druh vůně
aromatická

O značce L’Occitane

Historie značky L’Occitane se datuje od roku 1976, kdy si Olivier Baussan založil společnost s cílem uchovat tradice jeho rodné oblasti Provence ve Francii. Vybaven jen destilačním přístrojem a dobrou znalostí rostlin, začal destilovat esenciální olej rozmarýnu a prodávat ho na místních trzích. Brzy na to Olivier Baussan objevil vyživující bambucké máslo. Vzápětí založil továrnu L’Occitane a otevřel první obchod v Provence.

L’Occitane nabízí širokou paletu kvalitních kosmetických výrobků a vůní vyvinutých podle zásad fytoterapie a aromaterapie. Jejich základem jsou esenciální oleje a přírodní ingredience. Ty jsou pečlivě vybírány pro svou účinnost a schopnost dát pokožce vše potřebné, aby byla krásná. L’Occitane systematicky nahrazuje umělé látky těmi na přírodní bázi všude, kde je to již dnes možné.

L’Occitane investuje do výzkumu a inovací a také se snaží snižovat dopady své výroby na životní prostředí. L’Occitane je rozhodně synonymem záruky kvality. Produkty značky L’Occitane potěší vaše smysly a přinesou vám okamžik relaxace a spokojenosti.

Recenze L’Occitane Homme