Skip to main content

LM ParfumsSensual Orchid parfémový extrakt pro ženy

6×
LM Parfums Sensual Orchid parfémový extrakt pro ženy
LM Parfums Sensual Orchid parfémový extrakt pro ženy
100 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: LMP0541

Získejte pozornost, jako byste se právě procházela po přehlídkovém mole v záři reflektorů. Parfémový extrakt pro ženy LM Parfums Sensual Orchid v sobě skrývá neodolatelnou vůni orchideje, jež vám dodá kapku smyslnosti.

  • orientální květinová vůně
  • smyslná vonná kompozice s orchidejí
  • pro denní i večerní nošení

Složení vůně
Nejprve ucítíte lahodné mandle, šťavnatou mandarinku a neroli. Poté se rozvoní něžná pivoňka, omamný ylang-ylang, jasmín, otočník a orchidej. Základ vůně tvoří hřejivé dřevité tóny, cedr, pižmo, gurmánská vanilka, labdanum a benzoin.

Příběh vůně
Vůně Sensual Orchid spatřila světlo světa roku 2012. Její vonnou kompozici sestavil parfémář Jerome Epinette.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
neroli, mandle, mandarinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
orchidej, ylang-ylang, pivoňka, jasmín, otočník
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
labdanum, benzoin, cedr, dřevité tóny, pižmo, vanilka
Druh vůně
orientální, květinová

Niche parfémy LM Parfums jsou plné tajemnosti, extravagance a rafinovanosti. Zakladatelem značky je Laurent Mazzone, který byl fascinován vůněmi již od svého dětství. Jako malé dítě dokázal perfektně analyzovat smísené složení parfémů a rád objevoval nové vůně.
Tato vášeň mu zůstala i v dospělosti, ale nejdříve se rozhodnul věnovat světu módy a otevřel si několik butiků s oblečením pro muže i ženy. Do svých obchodů začal vyrábět vonné svíčky, z kterých byli jeho zákazníci naprosto nadšeni. To ho přimělo věnovat se výrobě vůní skutečně naplno a v roce 2011 byl uveden na trh jeho první vlastní parfém.
Luxusní niche parfémy LM Parfums jsou harmonické, vyvážené i provokativní zároveň. Nechybí jim smělost ani nápaditost. Nelze je napodobit a nikdy s nimi nesplynete s davem. Jednoduché černé flakony parfémů LM Parfums odrážejí zálibu Laurenta Mazzone v černé barvě, kterou obdivuje pro její tajemnost, nadčasovost a drzost. Stejně takové jsou i parfémy LM Parfums, které zvýrazní vaši jedinečnou osobnost a dodají vám skvělý pocit sebevědomí!