LM Parfums Patchouly Bohémeparfémovaná voda unisex

LM Parfums Patchouly Bohéme parfémovaná voda unisex 100 ml
LM Parfums Patchouly Bohéme parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: LMP0538 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód niche15 a máte 15% slevu na váš oblíbený niche parfém.

Popis parfému LM Parfums Patchouly Bohéme
Složení

Rafinovaná, smyslná a velmi provokativní vůně LM Parfums Patchouly Bohéme podtrhne váš sex-appeal a umocní vaši sebejistotu. S touto unisexovou vůní se budete cítit velice přitažlivě od rána do večera.

Vůně si pohrává s kontrasty a poutá pozornost svojí vzrušující intenzitou. Díky jejímu nezaměnitelnému aroma se rozhodně nestanete součástí davu. Unisexová parfémovaná voda LM Parfums Patchouly Bohéme byla uvedena na trh v roce 2011.

Vrchní tóny vyzařují vzrušující hřejivost. Dřevité tóny se snoubí s okouzlujícím tabákem. Smyslné tóny kůže jsou doplněny exotickým pačuli, které dodává celé kompozici neobyčejně opojný nádech. Tolu balzám společně s pižmovým závěrem vyzdvihne vaše charisma.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
dřevité tóny
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kůže, pačuli, tabák
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pižmo, tolu balzám
Druh vůně
nedefinovaná

O značce LM Parfums

p>Niche parfémy LM Parfums jsou plné tajemnosti, extravagance a rafinovanosti. Zakladatelem značky je Laurent Mazzone, který byl fascinován vůněmi již od svého dětství. Jako malé dítě dokázal perfektně analyzovat smísené složení parfémů a rád objevoval nové vůně.
Tato vášeň mu zůstala i v dospělosti, ale nejdříve se rozhodnul věnovat světu módy a otevřel si několik butiků s oblečením pro muže i ženy. Do svých obchodů začal vyrábět vonné svíčky, z kterých byli jeho zákazníci naprosto nadšeni. To ho přimělo věnovat se výrobě vůní skutečně naplno a v roce 2011 byl uveden na trh jeho první vlastní parfém.
Luxusní niche parfémy LM Parfums jsou harmonické, vyvážené i provokativní zároveň. Nechybí jim smělost ani nápaditost. Nelze je napodobit a nikdy s nimi nesplynete s davem. Jednoduché černé flakony parfémů LM Parfums odrážejí zálibu Laurenta Mazzone v černé barvě, kterou obdivuje pro její tajemnost, nadčasovost a drzost. Stejně takové jsou i parfémy LM Parfums, které zvýrazní vaši jedinečnou osobnost a dodají vám skvělý pocit sebevědomí!

Recenze LM Parfums Patchouly Bohéme