LM Parfums Patchouly Bohéme

parfémovaná voda unisex 100 ml

LM Parfums Patchouly Bohéme parfémovaná voda unisex 100 ml
LM Parfums Patchouly Bohéme parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: LMP0538 | Toto zboží není momentálně k dispozici
LM Parfums Patchouly Bohéme
100 ml

Popis parfému LM Parfums Patchouly Bohéme

Rafinovaná, smyslná a velmi provokativní vůně LM Parfums Patchouly Bohéme podtrhne váš sex-appeal a umocní vaši sebejistotu. S touto unisexovou vůní se budete cítit velice přitažlivě od rána do večera.

Vůně si pohrává s kontrasty a poutá pozornost svojí vzrušující intenzitou. Díky jejímu nezaměnitelnému aroma se rozhodně nestanete součástí davu. Unisexová parfémovaná voda LM Parfums Patchouly Bohéme byla uvedena na trh v roce 2011.

Vrchní tóny vyzařují vzrušující hřejivost. Dřevité tóny se snoubí s okouzlujícím tabákem. Smyslné tóny kůže jsou doplněny exotickým pačuli, které dodává celé kompozici neobyčejně opojný nádech. Tolu balzám společně s pižmovým závěrem vyzdvihne vaše charisma.

Složení

Hlava
dřevité tóny
Srdce
kůže, pačuli, tabák
Základ
pižmo, tolu balzám
Druh vůně
nedefinovaná

O značce LM Parfums

Niche parfémy LM Parfums jsou plné tajemnosti, extravagance a rafinovanosti. Zakladatelem značky je Laurent Mazzone, který byl fascinován vůněmi již od svého dětství. Jako malé dítě dokázal perfektně analyzovat smísené složení parfémů a rád objevoval nové vůně.
Tato vášeň mu zůstala i v dospělosti, ale nejdříve se rozhodnul věnovat světu módy a otevřel si několik butiků s oblečením pro muže i ženy. Do svých obchodů začal vyrábět vonné svíčky, z kterých byli jeho zákazníci naprosto nadšeni. To ho přimělo věnovat se výrobě vůní skutečně naplno a v roce 2011 byl uveden na trh jeho první vlastní parfém.
Luxusní niche parfémy LM Parfums jsou harmonické, vyvážené i provokativní zároveň. Nechybí jim smělost ani nápaditost. Nelze je napodobit a nikdy s nimi nesplynete s davem. Jednoduché černé flakony parfémů LM Parfums odrážejí zálibu Laurenta Mazzone v černé barvě, kterou obdivuje pro její tajemnost, nadčasovost a drzost. Stejně takové jsou i parfémy LM Parfums, které zvýrazní vaši jedinečnou osobnost a dodají vám skvělý pocit sebevědomí!

Recenze LM Parfums Patchouly Bohéme

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!