Liz ClaiborneCurve Crush dárková sada III. pro muže

Liz Claiborne Curve Crush dárková sada III. pro muže
Liz Claiborne Curve Crush dárková sada III. pro muže
dárková sada III. pro muže

Kód: LIZ0137 | Toto zboží není momentálně k dispozici

kolínská voda 125 ml + kolínská voda 15 ml + sprchový gel 75 ml + balzám po holení 75 ml

Popis Liz Claiborne Curve Crush
Složení

Hledáte ideální dárek pro svou drahou polovičku, bratra či tatínka? Pánský parfémový set Liz Claiborne Curve Crush zaručeně potěší každého muže.

Vlastnosti:

  • vůně darovaná v sadě znásobí radost
  • skvěle se hodí jako dárek
  • potěší všechny muže

Sada obsahuje:

  • kolínská voda 125 ml
  • kolínská voda 15 ml
  • sprchový gel 75 ml
  • balzám po holení 75 ml

Složení

Typ sady
dárková sada

O značce Liz Claiborne

Parfémy Liz Claiborne | Liz Claiborne - vůně s podpisem úspěšné ženy. Módní značka Liz Claiborne nese jméno své zakladatelky, americké návrhářky a podnikatelky s belgickým původem. Společnost Liz Claiborne Inc., kterou Anne Elisabeth Jane "Liz" Claiborne založila se svým manželem v roce 1976 v New Yorku, byla první ženou založenou společností, která se časem dostala do prestižního žebříčku nejúspěšnějších americký firem Fortune 500.
První parfém uvedla značka Liz Claiborne, která se stala velmi rychle nesmírně úspěšnou díky svému originálnímu inovátorskému přístupu, na trh v roce 1986. Květinová vůně Liz Claiborne for women v osobitém balení ve tvaru trojúhelníku oslovila zejména ženy milující eleganci. První pánská vůně, Liz Claiborne for men, následovala o tři roky později. Tento aromatický a svěže kořeněný cypřišový parfém je velmi mužný a vhodný pro mnoho různých příležitostí.
Dnes má značka Liz Claiborne na svém kontě desítky úspěšných parfémů, na kterých se podílejí návrháři vůní Olivier Polge, Pascal Gaurin, Jean-Claude Delville, Laurent Le Guernec, Loc Dong, Jean-Marc Chaillan, Pierre Negrin, Carlos Vinals, Carlos Benaim a Harry Fremont.
Parfémy Liz Claiborne patří mezi ty celosvětově nejoblíbenější a nejvyhledávanější. Dokázaly si najít své místo na trhu a dosáhnout velkého úspěchu v obrovské konkurenci i bez spojení se zvučnými jmény celebrit, ke kterému se uchyluje mnoho značek. Určitě tomu dopomohlo spojení se jménem úspěšné a obdivuhodné Liz Claiborne a samozřejmě také mimořádnost a charakterističnost všech vůní značky. Parfémy Liz Claiborne perfektně doplňují charakteristiky oděvů značky, tedy lehkost a snadnou nositelnost.
Liz Claiborne je důkazem, že k úspěchu vede odvaha, vytrvalost a originalita.

Recenze Liz Claiborne Curve Crush