Liz Claiborne Curve Connect kolínská voda pro muže

Liz Claiborne Curve Connect kolínská voda pro muže
Liz Claiborne Curve Connect kolínská voda pro muže
125 ml
564

Kód: LIZ0143 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Liz Claiborne Curve Connect
Složení

Kolínská voda pro muže Liz Claiborne Curve Connect vám umožní podlehnout příjemnému tabákovému aromatu. Dřevitá kompozice plná hravosti, odhodlanosti a ryzí mužnosti, která vyplave na povrch. Odhalte své niterní já za pomoci nasládlého esenciálního produktu.

Liz Claiborne Curve Connect je kolínská voda pro muže, která nic neskrývá. Okusit tak můžete santalové dřevo nebo příjemný tabákový květ. Právě ten je výsadou skutečných elegánů, jež se nestydí za svoji sebejistotu. Uhraňte kohokoliv, protože tato vůně vám to umožní.

Flakónek červené barvy je vyjádřením ohnivosti a žáru, jež z vás bude doslova prýštit. Kolínská voda pro muže Liz Claiborne Curve Connect se stane vaším každodenním společníkem, ať už půjde o volnočasové aktivity, pracovní jednání či večeři. Užijte si aromatu, s nímž se vám budou zapalovat lýtka.

Složení

Složení
tonka fazole, tabák, santalové dřevo
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Liz Claiborne

p>Parfémy Liz Claiborne | Liz Claiborne - vůně s podpisem úspěšné ženy. Módní značka Liz Claiborne nese jméno své zakladatelky, americké návrhářky a podnikatelky s belgickým původem. Společnost Liz Claiborne Inc., kterou Anne Elisabeth Jane "Liz" Claiborne založila se svým manželem v roce 1976 v New Yorku, byla první ženou založenou společností, která se časem dostala do prestižního žebříčku nejúspěšnějších americký firem Fortune 500.
První parfém uvedla značka Liz Claiborne, která se stala velmi rychle nesmírně úspěšnou díky svému originálnímu inovátorskému přístupu, na trh v roce 1986. Květinová vůně Liz Claiborne for women v osobitém balení ve tvaru trojúhelníku oslovila zejména ženy milující eleganci. První pánská vůně, Liz Claiborne for men, následovala o tři roky později. Tento aromatický a svěže kořeněný cypřišový parfém je velmi mužný a vhodný pro mnoho různých příležitostí.
Dnes má značka Liz Claiborne na svém kontě desítky úspěšných parfémů, na kterých se podílejí návrháři vůní Olivier Polge, Pascal Gaurin, Jean-Claude Delville, Laurent Le Guernec, Loc Dong, Jean-Marc Chaillan, Pierre Negrin, Carlos Vinals, Carlos Benaim a Harry Fremont.
Parfémy Liz Claiborne patří mezi ty celosvětově nejoblíbenější a nejvyhledávanější. Dokázaly si najít své místo na trhu a dosáhnout velkého úspěchu v obrovské konkurenci i bez spojení se zvučnými jmény celebrit, ke kterému se uchyluje mnoho značek. Určitě tomu dopomohlo spojení se jménem úspěšné a obdivuhodné Liz Claiborne a samozřejmě také mimořádnost a charakterističnost všech vůní značky. Parfémy Liz Claiborne perfektně doplňují charakteristiky oděvů značky, tedy lehkost a snadnou nositelnost.
Liz Claiborne je důkazem, že k úspěchu vede odvaha, vytrvalost a originalita.

Recenze Liz Claiborne Curve Connect