Skip to main content

Liz ClaiborneCurve Black kolínská voda pro muže

Liz Claiborne Curve  Black kolínská voda pro muže
Liz Claiborne Curve  Black kolínská voda pro muže
Výprodej
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
659

Ušetříte 24%
125 ml
498

Skladem | Kód: LIZ2026
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Dopřejte si dávku instantního sebevědomí. S tímto záměrem vznikla kolínská voda pro muže Liz Claiborne Curve Black. Odvážná směs ingrediencí v její vonné kompozici se ukrývá v originálním flakonu a stačí jediné navonění, aby vám dodala kuráž následovat svou fantazii.

  • aromatická, mužně smyslná vůně s koženými tóny
  • představena v roce 2017
  • ideální pro nošení večer po celý rok

Složení vůně
Curve Black začíná lehce osvěžujícími tóny bergamotu se špetkou muškátového oříšku a vůní fialkových lístků. Toto spojení však vzápětí přecházejí v klasičtější akord levandule, lišejníku a šalvěje muškátové. Nejvýrazněji charakter vůně ovlivňuje sytá hebká kůže v jejím základu, doprovázená hřejivou fazolí tonka, týkem a santalem.

Příběh vůně
Ambasadorem odvážné vůně Liz Claiborne Curve Black se stal Mark Dohner, filmový tvůrce, který je známou celebritou v prostředí sociálních sítí. Právě zde tuto kolínskou vodu také proslavil, a to prostřednictvím kampaně, kterou provázel hashtag #CurveYourReality.

Složení

Druh vůně
aromatická

Parfémy Liz Claiborne | Liz Claiborne - vůně s podpisem úspěšné ženy. Módní značka Liz Claiborne nese jméno své zakladatelky, americké návrhářky a podnikatelky s belgickým původem. Společnost Liz Claiborne Inc., kterou Anne Elisabeth Jane "Liz" Claiborne založila se svým manželem v roce 1976 v New Yorku, byla první ženou založenou společností, která se časem dostala do prestižního žebříčku nejúspěšnějších americký firem Fortune 500.
První parfém uvedla značka Liz Claiborne, která se stala velmi rychle nesmírně úspěšnou díky svému originálnímu inovátorskému přístupu, na trh v roce 1986. Květinová vůně Liz Claiborne for women v osobitém balení ve tvaru trojúhelníku oslovila zejména ženy milující eleganci. První pánská vůně, Liz Claiborne for men, následovala o tři roky později. Tento aromatický a svěže kořeněný cypřišový parfém je velmi mužný a vhodný pro mnoho různých příležitostí.
Dnes má značka Liz Claiborne na svém kontě desítky úspěšných parfémů, na kterých se podílejí návrháři vůní Olivier Polge, Pascal Gaurin, Jean-Claude Delville, Laurent Le Guernec, Loc Dong, Jean-Marc Chaillan, Pierre Negrin, Carlos Vinals, Carlos Benaim a Harry Fremont.
Parfémy Liz Claiborne patří mezi ty celosvětově nejoblíbenější a nejvyhledávanější. Dokázaly si najít své místo na trhu a dosáhnout velkého úspěchu v obrovské konkurenci i bez spojení se zvučnými jmény celebrit, ke kterému se uchyluje mnoho značek. Určitě tomu dopomohlo spojení se jménem úspěšné a obdivuhodné Liz Claiborne a samozřejmě také mimořádnost a charakterističnost všech vůní značky. Parfémy Liz Claiborne perfektně doplňují charakteristiky oděvů značky, tedy lehkost a snadnou nositelnost.
Liz Claiborne je důkazem, že k úspěchu vede odvaha, vytrvalost a originalita.