Liz Claiborne Bora Boraparfémovaná voda pro ženy

Liz Claiborne Bora Bora parfémovaná voda pro ženy
Liz Claiborne Bora Bora parfémovaná voda pro ženy
100 ml
474

Kód: LIZ0014 | Více než 5 ks skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 29. 10. 2020
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 29. 10. 2020

Popis parfému Liz Claiborne Bora Bora
Složení

Květinová parfémovaná voda Liz Clairborne Bora Bora je pro ženy, které sní o útěku do tropických dálek. Osvěžující a vodní pohlazení čichových smyslů, jimž se dostane příjemné romantické atmosféry. Nabuďte se na svádění a volte jednu z nejsilnějších zbraní v této oblasti.

Liz Clairborne Bora Bora je exotickou vonnou esencí, s níž se můžete proplétat ulicemi rušného nočního města. Svůdné a teplé tóny plné kosatce, mandarinky a leknínů. Kombinace, jež svádí k soukromým chvilkám s mužským protějškem. Vypíchněte svoji krásu a smyslnost.

Průhledný flakónek parfémované vody pro ženy Liz Clairborne Bora Bora má exotický nádech, který nezapře tropickou kompozici skrytou uvnitř. Zavřete oči a staňte se nepřemožitelnou. Vytvořte si esenciální štít, přes který pustíte pouze toho, o nějž máte skutečný zájem.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
leknín, kosatec, mandarinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jasmín, květ pomerančovníku, tuberóza, orchidej
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, zázvor
Druh vůně
květinová

O značce Liz Claiborne

p>Parfémy Liz Claiborne | Liz Claiborne - vůně s podpisem úspěšné ženy. Módní značka Liz Claiborne nese jméno své zakladatelky, americké návrhářky a podnikatelky s belgickým původem. Společnost Liz Claiborne Inc., kterou Anne Elisabeth Jane "Liz" Claiborne založila se svým manželem v roce 1976 v New Yorku, byla první ženou založenou společností, která se časem dostala do prestižního žebříčku nejúspěšnějších americký firem Fortune 500.
První parfém uvedla značka Liz Claiborne, která se stala velmi rychle nesmírně úspěšnou díky svému originálnímu inovátorskému přístupu, na trh v roce 1986. Květinová vůně Liz Claiborne for women v osobitém balení ve tvaru trojúhelníku oslovila zejména ženy milující eleganci. První pánská vůně, Liz Claiborne for men, následovala o tři roky později. Tento aromatický a svěže kořeněný cypřišový parfém je velmi mužný a vhodný pro mnoho různých příležitostí.
Dnes má značka Liz Claiborne na svém kontě desítky úspěšných parfémů, na kterých se podílejí návrháři vůní Olivier Polge, Pascal Gaurin, Jean-Claude Delville, Laurent Le Guernec, Loc Dong, Jean-Marc Chaillan, Pierre Negrin, Carlos Vinals, Carlos Benaim a Harry Fremont.
Parfémy Liz Claiborne patří mezi ty celosvětově nejoblíbenější a nejvyhledávanější. Dokázaly si najít své místo na trhu a dosáhnout velkého úspěchu v obrovské konkurenci i bez spojení se zvučnými jmény celebrit, ke kterému se uchyluje mnoho značek. Určitě tomu dopomohlo spojení se jménem úspěšné a obdivuhodné Liz Claiborne a samozřejmě také mimořádnost a charakterističnost všech vůní značky. Parfémy Liz Claiborne perfektně doplňují charakteristiky oděvů značky, tedy lehkost a snadnou nositelnost.
Liz Claiborne je důkazem, že k úspěchu vede odvaha, vytrvalost a originalita.

Recenze Liz Claiborne Bora Bora