Listerine Total Care Clean Mint ústní voda pro kompletní ochranu zubů 6 v 1

6×
Listerine Total Care Clean Mint ústní voda pro kompletní ochranu zubů 6 v 1
Listerine Total Care Clean Mint ústní voda pro kompletní ochranu zubů 6 v 1
Doporučená maloobchodní cena
155

Ušetříte 30%
500 ml
108

Kód: LIR0115 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Listerine Total Care Clean Mint

Pro důkladné čištění a dobrý stav ústní dutiny vám stačí jen minuta denně navíc. Ústní voda pro kompletní ochranu zubů 6 v 1 Listerine Total Care Clean Mint posiluje zuby, působí jako prevence proti zubnímu kazu, pomáhá obnovovat sklovinu, důkladně čistí zuby i mezizubní prostory a osvěžuje dech. Vyzkoušejte komplexní doplněk každodenního čištění zubů a užívejte si pokročilou péči pro ústní dutinu.

Vlastnosti:

  • eliminuje zubní plak a chrání tak dásně
  • posiluje zuby a sklovinu
  • chrání před zubním kazem
  • čistí mezizubní prostory
  • zanechává svěží dech až na 24 hodin
  • vhodná i pro nositele rovnátek

Jak používat:
Ústní vodu používejte po čištění zubů ráno i večer. Množstvím o velikosti 20 ml (zhruba 4 čajové lžičky) vyplachujte ústní dutinu ve všech částech po dobu 30 vteřin. Poté vyplivněte.

O značce Listerine

Listerine, značka produktů pro komplexní péči o ústní dutinu, je pojmenovaná po anglickém lékaři Josephu Listerovi, který způsobil převrat v chirurgii objevem a prosazováním antisepse a sterilních operací. Značka Listerine byla u samých počátků dezinfekce a od roku 1920 se jako první profilovala jako značka ústní vody, která odstraní zápach z úst. Postupně se Listerine stal průkopníkem a současně synonymem boje proti zápachu z úst.

Produkty Listerine nabízí revoluční řešení v boji proti bakteriím v ústech. Antiseptická ústní voda Listerine dokáže zničit až 99 % bakterií, které způsobují zubní povlak a tím potíže s dásněmi. Nabídka značky Listerine je ale mnohem širší a nabízí specializovaná řešení pro různé problémy či přání zákazníků.

Ústní vody Listerine spolehlivě zlikvidují bakterie, kterých byste se pouhým použitím zubního kartáčku nezbavili, a chrání tak zdraví vaší ústní dutiny.

Recenze Listerine Total Care Clean Mint6