Listerine Advanced White Mild Taste ústní voda s bělicím účinkem

1×
Listerine Advanced White Mild Taste ústní voda s bělicím účinkem
Listerine Advanced White Mild Taste ústní voda s bělicím účinkem
500 ml
131

Kód: LIR00820 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Listerine Advanced White Mild Taste

Jak rychle lze dosáhnout dokonale bílého úsměvu? Ústní voda s bělicím účinkem Listerine Advanced White Mild Taste to zvládne již během dvou týdnů. Její jedinečné složení zuby nejen bělí, ale také čistí a remineralizuje. Narozdíl od zubního kartáčku dokáže navíc zubní voda zasáhnout 100 % prostoru ústní dutiny. Pro dosažení zářivě bílého odstínu vám postačí vyplachování dvakrát denně.

Vlastnosti:

  • neabrazivně vybělí povrch zubů již během 2 týdnů
  • zabraňuje opětovnému zabarvení zubů
  • zanechává svěží dech
  • redukuje zubní plak
  • posiluje zuby a remineralizuje sklovinu

Složení:

  • esenciální oleje – z mentholu, eukalyptu a thymolu, čistí povrch zubů a zbavují zubního plaku
  • bělicí technologie – šetrně zbavuje zuby povrchových skvrn a brání vzniku nových
  • fluorid – remineralizuje sklovinu a posiluje zuby

Jak aplikovat:
Nejlepších výsledků dosáhnete používáním ráno a večer po čištění zubů. Množstvím o velikosti dvou čajových lžiček vyplachujte ústa po dobu 60 vteřin a poté vyplivněte. Pro použití od 12 let.

O značce Listerine

Listerine, značka produktů pro komplexní péči o ústní dutinu, je pojmenovaná po anglickém lékaři Josephu Listerovi, který způsobil převrat v chirurgii objevem a prosazováním antisepse a sterilních operací. Značka Listerine byla u samých počátků dezinfekce a od roku 1920 se jako první profilovala jako značka ústní vody, která odstraní zápach z úst. Postupně se Listerine stal průkopníkem a současně synonymem boje proti zápachu z úst.

Produkty Listerine nabízí revoluční řešení v boji proti bakteriím v ústech. Antiseptická ústní voda Listerine dokáže zničit až 99 % bakterií, které způsobují zubní povlak a tím potíže s dásněmi. Nabídka značky Listerine je ale mnohem širší a nabízí specializovaná řešení pro různé problémy či přání zákazníků.

Ústní vody Listerine spolehlivě zlikvidují bakterie, kterých byste se pouhým použitím zubního kartáčku nezbavili, a chrání tak zdraví vaší ústní dutiny.

Recenze Listerine Advanced White Mild Taste1