Lirene Tights in Spraymake-up na nohy ve spreji

2×
Lirene Tights in Spray make-up na nohy ve spreji
Lirene Tights in Spray make-up na nohy ve spreji
odstín Fair Complexion 200 ml

Kód: LIN2991 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Lirene Tights in Spray
Vlastnosti

Přípravek Lirene Tights in Spray snadno a rychle vytvoří dokonalý efekt perfektních nohou.

Vlastnosti:

  • zpevňuje a posiluje pokožku nohou
  • vytváří efekt perfektně hladkých a hedvábných nohou

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Lirene

p>Značka Lirene, která patří do portfolia polské společnosti Dr Irena Eris, se specializuje na výrobu a prodej kvalitní dámské kosmetiky. V její bohaté nabídce nicméně naleznete i několik přípravků určených pro muže. Dr Irena Eris klade velký důraz na výzkum a vývoj. Lirene Scientific Research Laboratory zaměstnává řadu špičkových vědců z různých oborů, kteří neúnavně hledají nové účinné ingredience. Značka Lirene má pro všechny zákazníky vždy vhodné řešení.
Dr. Irena Eris si zakládá rovněž na tom, že jako jedna z mála firem svého druhu testuje hotové produkty na modelech tkání. Krémy, balzámy, oleje, make-upy, tělová mléka a další produkty značky Lirene jsou inspirovány zkušenostmi a názory jejich pravidelných uživatelů. Zdůrazňují přirozenou krásu, snadno se aplikují a velmi příjemně voní.
Kosmetika Lirene je inovativní, funkční a v neposlední řadě bezpečná. O její výjimečnosti svědčí i skutečnost, že během své dosavadní existence získala mnoho prestižních ocenění. Pokud se rozhodnete ji vyzkoušet, určitě nebudete zklamáni. Značka Lirene jistě zaujme všechny jedince, kteří shání hodně muziky za málo peněz, potýkají se s různými dermatologickými problémy nebo chtějí být atraktivní pro opačné pohlaví.

Recenze Lirene Tights in Spray2