Lip Smacker Coca Coladárková sada V. pro ženy

1×
Lip Smacker Coca Cola dárková sada V. pro ženy
Lip Smacker Coca Cola dárková sada V. pro ženy
dárková sada V. pro ženy

Kód: LIS2999 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Coca-Cola balzám na rty 4 g + Coca-Cola Vanilla balzám na rty 4 g + Coca-Cola Cherry balzám na rty 4 g + Sprite balzám na rty 4 g + Fanta Orange balzám na rty 4 g + Fanta Strawberry balzám na rty 4 g

Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.

Vlastnosti

Konzistence
balzám
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
hydratace
Typ sady
dárková sada
Ochrana proti slunci
bez SPF

O značce Lip Smacker

Lip Smacker jsou velice originální pečující balzámy na rty, které vás naprosto dostanou svými příchutěmi. Máte právě teď chuť na svou oblíbenou Fantu nebo Coca-Colu? Žádný problém! S jedinečnými balzámy Lip Smacker si tyto oblíbené nápoje můžete na svých rtech připomínat kdykoliv během dne.

Americká značka Lip Smacker představila světu své jedinečné ochucené pomády již v roce 1973. První příchutí balzámů byla jahoda, později se přidaly příchutě dalšího ovoce a oblíbených cukrovinek. Značka také začala postupně spolupracovat s takovými firmami jako je Dr. Pepper, 7up, Mars, Kraft Foods nebo The Coca-Cola Company. Příchutě balzámů Lip Smacker jsou tak navrženy v souladu s původními recepturami těchto populárních nápojů a cukrovinek.

Kromě vyživujících a hydratačních balzámů na rty nabízí značka Lip Smacker také jedinečné lesky na rty, které dodají vašim rtům smyslný vzhled a originální vůni. Tyto hravé balzámy a lesky na rty od značky Lip Smacker si naprosto zamilujete.

Recenze Lip Smacker Coca Cola1