LifetechRapidLash sérum pro posílení a růst řas

7×
Lifetech RapidLash sérum pro posílení a růst řas
Lifetech RapidLash sérum pro posílení a růst řas
3 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: LIT0001

Popis:
Dlouhé a husté řasy se mohou stát skutečností! Speciální sérum Lifetech RapidLash účinně posiluje řasy a podporuje jejich růst. Výsledek je viditelný již během dvou měsíců. Účinky séra Lifetech RapidLash jsou klinicky prokázané. Díky pravidelnému používání séra získáte dlouhé a posílené řasy, které budou viditelně hustější a zdravější. Váš pohled získá naprosto nový rozměr a vy budete působit na své okolí přitažlivě a sexy. Výrobek je dermatologicky a oftalmologicky testován. Sérum je vhodné i pro nositelky kontaktních čoček.

Účinky:

  • podporuje růst řas
  • dodává řasám délku i hustotu
  • vhodné i pro nositelky kontaktních čoček

Složení:

  • Hexatein™ 1 Complex - směs vysoce účinných látek, které hydratují, posilují a zlepšují celkový vzhled řas

Jak aplikovat:
Pomocí aplikačního štětečku nanese tenkou vrstvu séra na čisté suché řasy horního i spodního víčka. Aplikujte po celé délce řas od kořínků ke konečkům. Vyhněte se kontaktu s očima. Nechejte zaschnout. Používejte 1x denně večer před spaním.

Lifetech je odborníkem na krásné řasy a obočí! Společnost byla založena v roce 2008 a od té doby přináší zákazníkům inovativní řešení v oblasti krásy a kosmetiky. Lifetech se tak řadí mezi špičku na trhu v oblasti péče o řasy a obočí.
Firma se neustále rozrůstá a expanduje do zemí po celém světě. Účinky přípravků Lifetech jsou klinicky prokázány. Obsahují inovativní formule a díky svému patentovanému složení vám vykouzlí nekonečně dlouhé řasy i husté obočí přesně podle vašich představ!
Všechny přípravky Lifetech jsou dermatologicky a oftalmologicky testovány. Získejte neobyčejně přitažlivý pohled, kterým uchvátíte své okolí!