Lev - horoskop na rok 2017

Je potřeba, abyste se naučili cíleně rozvíjet vaše schopnosti. V roce 2017 se jedná zejména o kombinaci odvahy, velkorysosti a organizačních schopností. Ačkoliv se jedná o přirozené vlastnosti znamení Lva, nemusí to být vždy jednoduché. Občas totiž budete muset překousnout situace, ve kterých dojde k urážce vašeho „majestátu“. Alespoň tak to budete z vašeho pohledu vnímat. Buďte proto bdělí a nedělejte unáhlené závěry. Jestliže se s tím solidně popasujete, můžete těchto 12 měsíců prožít poměrně dobře a bez větších kotrmelců.

Vztahy

V partnerském soužití pro vás bude hodně důležitá komunikace a také možnost vyměňovat si názory. Vždycky se nemusíte s partnerem shodnout. Ovšem vyhněte se tomu, abyste pokaždé lpěli na svojí pravdě. To totiž nikdo nevydrží dlouho snášet. Také se snažte partnerovi ukázat vřelost a lásku. To ovšem neznamená, že daná situace musí vždy skončit sexem.

Práce

V oblasti práce budete chtít raději rozhodovat, než pracovat. Když už nebude zbytí, mnohem radši začnete vykonávat tzv. mentální činnosti, na úkor tvrdé fyzické práce. To nemusí být problém, jestliže svoje kolegy a šéfy přesvědčíte o tom, že právě na tomto poli jste nejvíce užiteční. V opačném případě zatněte zuby a začněte pořádně dřít vlastním tělem.

Zdraví

Nebuďte příliš pohodlní a snažte se pravidelně cvičit. Jinak hrozí, že se vám začne ukládat více tuku, než byste si přáli. Pokud se neuhlídáte a přiberete, vedle úpravy jídelníčku a cvičení vám můžou pomoci prostředky na hubnutí. Jejich výběr je opravdu široký!

Parfémy pro znamení Lva na rok 2017

celý text skrýt text