Lev - horoskop na rok 2015

Najděte optimální podíl mezi povinnostmi a radostmi. Pokud jedna ze zmíněných stránek převáží, dostanete se do velmi složité situace. Velmi důležité také je, abyste si kladli postupné cíle a vždy se soustředili jen na jeden hlavní cíl. Přílišná rozptýlenost způsobí, že se v životě začnete ztrácet a přestane se vám dařit. Snažte se neodradit svým chováním vaše přátele, kteří jsou pro vás velmi důležití. Přestože toužíte věci řešit energickým způsobem, někdy bude lepší zpomalit nebo dokonce zastavit a rozhlédnout se kolem sebe. Možná, že uvidíte lepší řešení.

Vztahy

Do partnerského vztahu se může postupně vkrádat pocit přílišného omezování a svázanosti. Než něco začnete vašemu protějšku vyčítat, zkuste si zamést před vlastním prahem. Jestliže chcete více volnosti, je potřeba, aby ji pocítil i partner. Zamyslete se také nad tím, zda se z vašeho soužití nezačala vytrácet vášeň a proč.

Práce

Přísloví „méně je někdy více“ platí i pro pracovní povinnosti, kterých byste si měli dávat pouze tolik, abyste je dokázali bez velkého stresu zvládnout. Jestliže přemýšlíte o žádosti na vyšší plat nebo chcete změnit zaměstnavatele, vyčkejte, neboť toto období není pro změnu příliš vhodné. Se šéfy i kolegy se snažte dobře vycházet.

Zdraví

V roce 2015 můžete mít větší tendenci k přibírání na tělesné váze a pokud se rozhodnete zhubnout, nebude to rozhodně jednoduché. Pomoci vám může doplněk stravy pro blokování kalorií ze sacharidů XI-S Medical Supplements.

Parfémy pro znamení Lva na rok 2015

Otevřít filtr Sbalit filtr

parfums.cz mění jméno na notinoslevy až 40

mění
jméno na

Pokračovat
Zjistit více

Menu

volejte 530 514 014