Lev - horoskop na rok 2015

Najděte optimální podíl mezi povinnostmi a radostmi. Pokud jedna ze zmíněných stránek převáží, dostanete se do velmi složité situace. Velmi důležité také je, abyste si kladli postupné cíle a vždy se soustředili jen na jeden hlavní cíl. Přílišná rozptýlenost způsobí, že se v životě začnete ztrácet a přestane se vám dařit. Snažte se neodradit svým chováním vaše přátele, kteří jsou pro vás velmi důležití. Přestože toužíte věci řešit energickým způsobem, někdy bude lepší zpomalit nebo dokonce zastavit a rozhlédnout se kolem sebe. Možná, že uvidíte lepší řešení.

Vztahy

Do partnerského vztahu se může postupně vkrádat pocit přílišného omezování a svázanosti. Než něco začnete vašemu protějšku vyčítat, zkuste si zamést před vlastním prahem. Jestliže chcete více volnosti, je potřeba, aby ji pocítil i partner. Zamyslete se také nad tím, zda se z vašeho soužití nezačala vytrácet vášeň a proč.

Práce

Přísloví „méně je někdy více“ platí i pro pracovní povinnosti, kterých byste si měli dávat pouze tolik, abyste je dokázali bez velkého stresu zvládnout. Jestliže přemýšlíte o žádosti na vyšší plat nebo chcete změnit zaměstnavatele, vyčkejte, neboť toto období není pro změnu příliš vhodné. Se šéfy i kolegy se snažte dobře vycházet.

Zdraví

V roce 2015 můžete mít větší tendenci k přibírání na tělesné váze a pokud se rozhodnete zhubnout, nebude to rozhodně jednoduché. Pomoci vám může doplněk stravy pro blokování kalorií ze sacharidů XI-S Medical Supplements.

Parfémy pro znamení Lva na rok 2015

Otevřít filtr Sbalit filtr

notino sady vanoce

Menu

volejte 530 514 014 dnes jsme tu pro Vás až do 22 hodin