Lebon Menthe Fraiche

zubní pasta

Lebon Menthe Fraiche zubní pasta
Lebon Menthe Fraiche zubní pasta
příchuť Fresh Mint 75 ml

Kód: LEB1405 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Lebon Menthe Fraiche
příchuť Fresh Mint 75 ml

Popis produktu Lebon Menthe Fraiche

Popis:
Toužíte po opravdu luxusním úsměvu? Lebon Menthe - Reglisse zubní pasta vaše ústa nejen vyčistí a osvěží, ale současně vaše zuby zanechá oslnivě bílé. Účinné složení je obohacené o výtažky z máty peprné, které vaše ústa zaplaví vlnou svěžesti. Lebon Menthe - Reglisse zubní pasta byla speciálně vyvinuta tak, aby byla k zubům a lidskému tělu extra šetrná. Neobsahuje parabeny, minerální oleje ani barviva. Netestováno na zvířatech.

Účinky:

  • napomáhá odstraňovat nečistoty a zubní plak
  • předchází tvorbě zubního kazu
  • osvěžuje dech

Složení:

  • výtažek z máty peprné – dodává ústní dutině dlouhotrvající pocit svěžesti

Jak aplikovat:
Na zubní kartáček naneste zubní pastu o velikosti hrášku a důkladně vyčistěte celou ústní dutinu. Poté důkladně vypláchněte. Pastu nepolykejte. Používejte po každém jídle, minimálně dvakrát denně.

O značce Lebon

Lebon je značka, která přináší krásný úsměv. Značkové zubní pasty se pyšní mimořádnou kvalitou a pečlivým výběrem jednotlivých ingrediencí. Svěží dech a čisté zuby budete mít po každém jejich použití.
Lebon mění obyčejné čištění zubů v opravdový zážitek díky specifickým přísadám, jako jsou máta nebo lékořice. Jedinečné složení účinně předchází vzniku zubního kazu. Unikátní technologii zubních past Lebon vyzkoušeli zákazníci mnoha zemí a pro jejich vysokou účinnost se k nim rádi vracejí.
Značka Lebon má výrobky špičkové kvality, které se těší stále větší pozornosti. Dbejte na čistotu svých zubů, krásné a zdravé zuby jsou základem krásného úsměvu!