Le Couvent Maison de Parfum Remarquables Fort Royal parfémovaná voda unisex

Le Couvent Maison de Parfum Remarquables Fort Royal parfémovaná voda unisex
Le Couvent Maison de Parfum Remarquables Fort Royal parfémovaná voda unisex
50 ml
1 520

Kód: LCM03045 | Skladem

Upozornění: produkty mohou být dodávány s původním logem značky Le Couvent des Minimes

1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Le Couvent Maison de Parfum Remarquables Fort Royal
Složení

Zahalte se do vůně, která s vámi dokonale splyne a stane se vaším novým podpisem. Unisex parfémovaná voda Le Couvent Maison de Parfum Remarquables Fort Royal si vás získá už při prvním přivonění, a nikdy vás nepřestane překvapovat.

  • orientální vůně
  • unisex – pro muže i pro ženy
  • hřejivá vůně, ideální do chladného počasí

Složení

Složení
lesní bobule, benzoin, vanilka
Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
dýňová semínka
Druh vůně
orientální

O značce Le Couvent Maison de Parfum

Přičichněte si k tajemstvím přírody v podobě 100% veganské pečující kosmetiky a exkluzivních vůní, které vznikají dle principů tradičního francouzského parfémářství. Užijte si voňavou procházku s Le Couvent Maison de Parfum.

Značka Le Couvent Maison de Parfum (dříve Le Couvent des Minimes) je inspirována skutečně dávným příběhem. V roce 1614 byl založen klášter Couvent des Minimes Mane, v němž žil a studoval Louis Feullée, slavný botanik krále Ludvíka XIV. Ten podnikl několik cest napříč kontinenty, aby pojmenoval nově objevené druhy rostlin, které jsou dnes považovány za základní kameny moderní botaniky. Značka Le Couvent Maison de Parfum odkazuje právě na toto období, navazuje na klášterní botanickou historii a klade důraz na využití přírodních surovin.

Parfémy Le Couvent Maison de Parfum spolu s kolínskými vodami obsahujícími až 92 % složek přírodního původu. Jejich čisté, elegantní skleněné flakonky jsou zdobeny logem připomínajícím pečeť šlechticů. Pečující kosmetika Le Couvent Maison de Parfum oslavuje přirozenou krásu a svou vůní vás zasáhne jako Amorův šíp. Jednoduché složení produktů inspirovaných čistou přírodou neobsahuje žádné látky živočišného původu a je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku.

Recenze Le Couvent Maison de Parfum Remarquables Fort Royal