Le Couvent Maison de Parfum Eaux de Parfum Singulières Heliaca parfémovaná voda unisex

Le Couvent Maison de Parfum Eaux de Parfum Singulières Heliaca parfémovaná voda unisex
Le Couvent Maison de Parfum Eaux de Parfum Singulières Heliaca parfémovaná voda unisex
100 ml
2 030

Kód: LCM03222 | 3 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Le Couvent Maison de Parfum Eaux de Parfum Singulières Heliaca
Složení

Objevte vůni, která nezapadá do žádných škatulek, a přitom mistrně zdůrazní osobnost svého nositele. Unisex parfémovaná voda Le Couvent Maison de Parfum Eaux de Parfum Singulières Heliaca je ta pravá vůně, která umožní vyniknout vaší originalitě.

  • originální vůně pro originální osobnost
  • pro ženy i pro muže

Složení

Složení
zázvor, agarové dřevo
Druh vůně
kořenitá, dřevitá

O značce Le Couvent Maison de Parfum

Přičichněte si k tajemstvím přírody v podobě 100% veganské pečující kosmetiky a exkluzivních vůní, které vznikají dle principů tradičního francouzského parfémářství. Užijte si voňavou procházku s Le Couvent Maison de Parfum.

Značka Le Couvent Maison de Parfum (dříve Le Couvent des Minimes) je inspirována skutečně dávným příběhem. V roce 1614 byl založen klášter Couvent des Minimes Mane, v němž žil a studoval Louis Feullée, slavný botanik krále Ludvíka XIV. Ten podnikl několik cest napříč kontinenty, aby pojmenoval nově objevené druhy rostlin, které jsou dnes považovány za základní kameny moderní botaniky. Značka Le Couvent Maison de Parfum odkazuje právě na toto období, navazuje na klášterní botanickou historii a klade důraz na využití přírodních surovin.

Parfémy Le Couvent Maison de Parfum spolu s kolínskými vodami obsahujícími až 92 % složek přírodního původu. Jejich čisté, elegantní skleněné flakonky jsou zdobeny logem připomínajícím pečeť šlechticů. Pečující kosmetika Le Couvent Maison de Parfum oslavuje přirozenou krásu a svou vůní vás zasáhne jako Amorův šíp. Jednoduché složení produktů inspirovaných čistou přírodou neobsahuje žádné látky živočišného původu a je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku.

Recenze Le Couvent Maison de Parfum Eaux de Parfum Singulières Heliaca