Le Couvent Maison de Parfum Cologne Botanique Absolue Aqua Palmaris kolínská voda unisex

Le Couvent Maison de Parfum Cologne Botanique Absolue Aqua Palmaris kolínská voda unisex
Le Couvent Maison de Parfum Cologne Botanique Absolue Aqua Palmaris kolínská voda unisex
100 ml
1 600

Kód: LCM03202 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 11. 4. 2021

Popis Le Couvent Maison de Parfum Cologne Botanique Absolue Aqua Palmaris
Složení

Dechberoucí, jako svítání nad zahradami plných nádherných květinových záhonů – taková je i kolínská voda Le Couvent Maison de Parfum Cologne Botanique Absolue Aqua Palmaris. Potěší vaše smysly jako paprsky andaluského slunce.

  • květinová pudrová vůně pro muže i ženy
  • představena jako novinka v roce 2020
  • 100% veganská, 88 % složek přírodního původu

Složení vůně
Hned od prvního okamžiku si vás zcela podmaní vůně pomerančovníku. Sladce citrusová vůně Neroli s nahořklým podtónem se dokonale snoubí s hlubokými nótami petitgrain s květinovo-ovocným vyzněním. Vše stojí na základu vytvořeném kombinací vanilky s dotekem pudrových tónů bílého pižma.

Příběh vůně
Přijměte pozvání k objevování nejkrásnějších zahrad světa, které přichází v podobě kolekce Colognes Botaniques Absolues. Za jejím vznikem stojí kreativní ředitel značky Le Couvent – Jean-Claude Ellena. Jeho inspirací pro vznik vůně Aqua Palmaris se staly zahrady před palácem Alhambra, které v něm zanechaly silný dojem. Především jej okouzlily zdejší pomerančovníky a tato vůně vám je představuje v té nejsmyslnější podobě.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
petitgrain
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
neroli
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
vanilka
Druh vůně
květinová

O značce Le Couvent Maison de Parfum

Přičichněte si k tajemstvím přírody v podobě 100% veganské pečující kosmetiky a exkluzivních vůní, které vznikají dle principů tradičního francouzského parfémářství. Užijte si voňavou procházku s Le Couvent Maison de Parfum.

Značka Le Couvent Maison de Parfum (dříve Le Couvent des Minimes) je inspirována skutečně dávným příběhem. V roce 1614 byl založen klášter Couvent des Minimes Mane, v němž žil a studoval Louis Feullée, slavný botanik krále Ludvíka XIV. Ten podnikl několik cest napříč kontinenty, aby pojmenoval nově objevené druhy rostlin, které jsou dnes považovány za základní kameny moderní botaniky. Značka Le Couvent Maison de Parfum odkazuje právě na toto období, navazuje na klášterní botanickou historii a klade důraz na využití přírodních surovin.

Parfémy Le Couvent Maison de Parfum spolu s kolínskými vodami obsahujícími až 92 % složek přírodního původu. Jejich čisté, elegantní skleněné flakonky jsou zdobeny logem připomínajícím pečeť šlechticů. Pečující kosmetika Le Couvent Maison de Parfum oslavuje přirozenou krásu a svou vůní vás zasáhne jako Amorův šíp. Jednoduché složení produktů inspirovaných čistou přírodou neobsahuje žádné látky živočišného původu a je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku.

Recenze Le Couvent Maison de Parfum Cologne Botanique Absolue Aqua Palmaris