Le Couvent Maison de Parfum Botaniques Aqua Paradisidárková sada unisex

Le Couvent Maison de Parfum Botaniques  Aqua Paradisi dárková sada unisex
Le Couvent Maison de Parfum Botaniques  Aqua Paradisi dárková sada unisex
739

Kód: LCM03074 | Více než 5 ks skladem

toaletní voda 50 ml + krém na ruce 30 ml

Upozornění: produkty mohou být dodávány s původním logem značky Le Couvent des Minimes

1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra pátek 29. 5. 2020
Osobní odběr
již dnes

Složení

Druh vůně
květinová
Typ sady
dárková sada

O značce Le Couvent Maison de Parfum

Přičichněte si k tajemstvím přírody v podobě 100% veganské pečující kosmetiky a exkluzivních vůní, které vznikají dle principů tradičního francouzského parfémářství. Užijte si voňavou procházku s Le Couvent Maison de Parfum.

Značka Le Couvent Maison de Parfum (dříve Le Couvent des Minimes) je inspirována skutečně dávným příběhem. V roce 1614 byl založen klášter Couvent des Minimes Mane, v němž žil a studoval Louis Feullée, slavný botanik krále Ludvíka XIV. Ten podnikl několik cest napříč kontinenty, aby pojmenoval nově objevené druhy rostlin, které jsou dnes považovány za základní kameny moderní botaniky. Značka Le Couvent Maison de Parfum odkazuje právě na toto období, navazuje na klášterní botanickou historii a klade důraz na využití přírodních surovin.

Parfémy Le Couvent Maison de Parfum spolu s kolínskými vodami obsahujícími až 92 % složek přírodního původu. Jejich čisté, elegantní skleněné flakonky jsou zdobeny logem připomínajícím pečeť šlechticů. Pečující kosmetika Le Couvent Maison de Parfum oslavuje přirozenou krásu a svou vůní vás zasáhne jako Amorův šíp. Jednoduché složení produktů inspirovaných čistou přírodou neobsahuje žádné látky živočišného původu a je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku.

Recenze Le Couvent Maison de Parfum Botaniques Aqua Paradisi