Lavera Trend Sensitiv Face

odličovač očí

1×
Lavera Trend Sensitiv Face odličovač očí
Lavera Trend Sensitiv Face odličovač očí
Lavera Trend Sensitiv Face odličovač očí
30 ml

Kód: LAE0526 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Lavera Trend Sensitiv Face
30 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Lavera Trend Sensitiv Face

Přípravek k odlíčení Lavera Trend Sensitiv Face vám zajistí perfektní a šetrné odstranění make-upu, a to i v oblasti očního okolí.

Vlastnosti:

  • důkladně odličuje všechny typy očního make-upu
  • předchází podráždění pleti

Jak používat:
Jemně a bez tření odstraňte make-up a další nečistoty.

Vlastnosti

Konzistence
emulze
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Lavera

Lavera je značka čistě přírodní kosmetiky v BIO kvalitě. Od svého vzniku v roce 1987 naplňuje závazek vyrábět opravdovou přírodní kosmetiku. Je ideální volbou pro ty, co nechtějí z kosmetických produktů skrz kůži vstřebávat nadbytečné chemické látky nebo běžnou kosmetiku s umělými aditivy nemohou používat ze zdravotních důvodů.

Lavera dnes patří mezi nejvýznamnější výrobce přírodní kosmetiky na světě. Zakladatel značky Thomas Haase sám vyvíjí všechny receptury. Od dětství trpí neurodermitidou, a tak se kosmetické výrobky Lavera tradičně zaměřují hlavně na potřeby citlivé kůže.

Lavera nabízí kompletní sortiment přírodní kosmetiky v BIO kvalitě zahrnující péči o obličej, tělo, vlasy, zuby, ochranu proti slunci, ale i špičkovou dekorativní kosmetiku pro citlivou pleť.

Pro výrobky značky Lavera se používají rostlinné suroviny pocházející z kontrolovaného ekologického zemědělství. Přípravky neobsahují syntetické konzervanty, ropné produkty jako parafín či silikon, nejsou testovány na zvířatech. Lavera dokonce nepoužívá žádné suroviny z mrtvých zvířat. Svůj odpovědný přístup k přírodě doplňuje značka také transparentními výrobními postupy, plnou deklarací všech použitých surovin a ekologickými, recyklovatelnými obaly.