LaveraMen Sensitiv osvěžující kuličkový deodorant roll-on

Lavera Men Sensitiv osvěžující kuličkový deodorant roll-on
Lavera Men Sensitiv osvěžující kuličkový deodorant roll-on
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
169

Ušetříte 8%
50 ml
155

Skladem | Kód: LAE00675
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
sobota 4. 12. 2021

Přípravek Lavera Men Sensitiv je nezbytným pomocníkem pro každý den v boji proti pocení.

Vlastnosti:

  • poskytuje dlouhotrvající ochranu
  • reguluje pocení a vlhkost pokožky
  • zanechává dlouhodobý pocit svěžesti

Jak používat:
Aplikujte na čistou a suchou pokožku podpaží. Vhodné pro každodenní použití. Opakujte kdykoliv během dne dle potřeby.

Vlastnosti

Druh balení
roll-on
Typ pokožky
citlivá, normální

Lavera je značka čistě přírodní kosmetiky v BIO kvalitě. Od svého vzniku v roce 1987 naplňuje závazek vyrábět opravdovou přírodní kosmetiku. Je ideální volbou pro ty, co nechtějí z kosmetických produktů skrz kůži vstřebávat nadbytečné chemické látky nebo běžnou kosmetiku s umělými aditivy nemohou používat ze zdravotních důvodů.

Lavera dnes patří mezi nejvýznamnější výrobce přírodní kosmetiky na světě. Zakladatel značky Thomas Haase sám vyvíjí všechny receptury. Od dětství trpí neurodermitidou, a tak se kosmetické výrobky Lavera tradičně zaměřují hlavně na potřeby citlivé kůže.

Lavera nabízí kompletní sortiment přírodní kosmetiky v BIO kvalitě zahrnující péči o obličej, tělo, vlasy, zuby, ochranu proti slunci, ale i špičkovou dekorativní kosmetiku pro citlivou pleť.

Pro výrobky značky Lavera se používají rostlinné suroviny pocházející z kontrolovaného ekologického zemědělství. Přípravky neobsahují syntetické konzervanty, ropné produkty jako parafín či silikon, nejsou testovány na zvířatech. Lavera dokonce nepoužívá žádné suroviny z mrtvých zvířat. Svůj odpovědný přístup k přírodě doplňuje značka také transparentními výrobními postupy, plnou deklarací všech použitých surovin a ekologickými, recyklovatelnými obaly.