Laura Biagiotti Laura Rosé

deodorant roll-on pro ženy 50 ml

Laura Biagiotti Laura Rosé deodorant roll-on pro ženy 50 ml
Laura Biagiotti Laura Rosé deodorant roll-on pro ženy 50 ml
Laura Biagiotti Laura Rosé deodorant roll-on pro ženy 50 ml
deodorant roll-on pro ženy 50 ml
217

Kód: LAB0064 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Laura Biagiotti Laura Rosé
deodorant roll-on pro ženy 50 ml | 217

Popis parfému Laura Biagiotti Laura Rosé

Roll-on deodorant Laura Biagiotti Laura Rosé je skvělým doplňkem vůně ze stejné řady. Účinně bojuje proti nežádoucímu pocení a zároveň dodává pokožce příjemnou vůni, díky níž se budete cítit sebevědomě v jakékoliv situaci.

O značce Laura Biagiotti

Laura Biagiotti – vůně od královny kašmíru. Italská módní návrhářka Laura Biagiotti je známá především uvedením kašmíru mezi materiály používané v módním průmyslu a lichotivými a současně pohodlnými střihy typickými pro jí navržené dámské oděvy. Značka nesoucí její jméno patří dnes mezi nejúspěšnější v Itálii a vyrábí nejen oděvy, ale také obuv, kabelky, doplňky a parfémy oblíbené po celém světě.

Laura Biagiotti se narodila v roce 1943 v Římě, vystudovala literaturu a chystala se stát archeoložkou. K módě ji nakonec dovedla mimo jiné inspirace matkou, která navrhovala uniformy pro leteckou společnost Alitalia a v jejímž krejčovství začala Laura pomáhat. V roce 1965 pak založila společně s Giannim Cignou, který se později stal jejím manželem, oděvní společnost a v roce 1972 uvedla svou první vlastní dámskou kolekci.

Značka Laura Biagiotti se neodmyslitelně pojí nejen s kašmírem, ale také s vybroušeným, naprosto osobitým stylem vyznačujícím se nebývale dokonalým spojením slušivosti a pohodlí. Od roku 1982 jsou pod značkou Laura Biagiotti dostupné také parfémy pro ženy i muže, které se brzy staly oblíbenými po celém světě.

Menu

TOPlist